Bujie de aprindere Champion L82C x10

CHAMPION
Referință: CH-L82CT10
Cod furnizor: L82C/T10

Preț: 32,20 € Include TVA
La comandă
Indisponibil în magazin (Montpellier)
În medie, în 20 zile.
Câștigați 32 puncte de fidelitate
Amprenta de carbon: 0.14 kg CO₂

Bujie de aprindere Champion L82C
Vândut în pachet de: 10

CHAMPION este unul dintre cei mai vechi și mai renumiți producători de sisteme de aprindere (bujii, bobinele de aprindere, cablajele de aprindere etc.).
Oferă o gamă largă de bujii pentru diverse utilizări: înlocuirea celor originale, motoare preparate și de competiție.
Compania proiectează și produce bujii cu electrozi din platină, iridiu, cupru și titan, cu masă simplă sau multiplă.
Cu o calitate și o durabilitate de foarte înalt nivel, bujiile Champion reprezintă o alegere excelentă pentru motorul dumneavoastră.

Puteți găsi compatibilitatea cu vehiculele în partea de jos a acestei fișe; în caz de îndoială, nu ezitați să contactați consilierii noștri.

Distanța dintre electrozi (mm): 0,6
Tip de racord: M4/SAE
Filet: M14x1,25
Deschiderea cheii: 21
Bujie: cu 1 electrod de masă
Bujie: cu scaun cu garnitură plată
Lungimea filetului (mm): 12,7

Echivalențe:
AGRIA: 283340
AGRIA: 51680
AGRIA: 031150
AGRIA: 031160
AGRIA: 1137516801
AGRIA: 42643
AUTO UNION: 0111800068000
CITROËN: 5416222D
CITROËN: DX2127B
CITROËN: ZB9000065U
CITROËN: AM212207A
CITROËN: 95605398
CITROÀ‹N: 95619038
DAF: 225190
FIAT: 1S3
FIAT: 4401586
FIAT: 4113022
GLAS: 415
GLAS: 416
GLAS: 414
HANOMAG: 151123014
HANOMAG HENSCHEL: 151123014
HITACHI: M46
HITACHI: M44
HITACHI: M44W
HITACHI: M45
HITACHI: M45PW
KHD: 41911680
KHD: 3503132
KHD: 3459769
KUBOTA: 1358267711
KUBOTA: 1345167716
KUBOTA: 1358167716
MERCEDES-BENZ: 0031596203
MERCEDES-BENZ: 0011596003
MERCEDES-BENZ: 0011592903
MERCEDES-BENZ: 0001597903
MERCEDES-BENZ: 0001591203
NSU: 111700068
OPEL: 1214020
OPEL: 1214046
PEUGEOT: 596267
PEUGEOT: SUPER147
PEUGEOT: 596296
PEUGEOT: 596108
PEUGEOT: 596109
PEUGEOT: 596258
PEUGEOT: 1105693600
PIAGGIO: P82M
PORSCHE: 99902080210
PORSCHE: 99917002390
RENAULT: 0854864700
RENAULT: 0854407100
RENAULT: 7701414037
RENAULT: 0851798700
RENAULT: 7700659262
RENAULT: 7701392263
RENAULT: 7700647280
RENAULT: 7700647284
RENAULT: 7700619329
RENAULT: 7700647269
RENAULT: 7700647275
SAAB: 23412600
SOLO: 2300441
SOLO: 2300106
SOLO: 2300101
STEINBOCK: 014046
STEYR: 9020724
STEYR: 9020726
STIHL: 11074007000
VOLVO: 7072153
VOLVO: 72153
VOLVO: 570306
VOLVO: 000057015
VOLVO: 3104124
VOLVO: 239446
VW: 000057015
VW: 000057003
VW: N01780213
VW: N0178039
VW: N0178012
VW: N0178018
VW: N0178021
VW: N0178017
VW: N0178011
VW: N01780111
VW: N01780113
VW: 000057001
VW: 000057004
VW: 000057001A
VW: Z057064
VW: Z057003
VW: Z057060
ZUENDAPP: 26507101
ZUENDAPP: 25007604
ZUENDAPP: 24707106
ACDelco: S44F
ACDelco: S42FR
ACDelco: S42F
ACDelco: R44CF
ACDelco: S40F
ACDelco: N701
ACDelco: 56
ACDelco: 45F
ACDelco: 4502
ACDelco: 44F
ACDelco: 43FO
ACDelco: M42FF
ACDelco: 430Z
ACDelco: 43F
ACDelco: 42FF
ACDelco: 42LZ
ACDelco: 42F
ACDelco: 425Z
ACDelco: 425F
ACDelco: 422Z
ACDelco: 420Z
ACDelco: 42
ACDelco: F8
BERU: 00014357050001
BERU: 14XAU
BERU: 147AU
BERU: 145AU
BERU: M14175
BERU: A7
BERU: Z85
BERU: Z57
BERU: Z40
BOSCH: W7AC
BOSCH: W95T1
BOSCH: W6AS
BOSCH: W6BP
BOSCH: W6AC
BOSCH: W5AC
BOSCH: W260T1
BOSCH: W4AC
BOSCH: 0241219543
BOSCH: W225T1
BOSCH: W175T1
BOSCH: W225P11S
BOSCH: W190M11S
BOSCH: W10AC
BOSCH: W125T4
BOSCH: W125T1
BOSCH: W10A
BOSCH: 0241245602
BOSCH: 0241245580
BOSCH: 0241240603
BOSCH: 0241235607
BOSCH: 0241235601
BOSCH: 0241235515
BOSCH: 0241235001
BOSCH: 0241225549
BOSCH: 0241225544
BOSCH: 0241219891
BOSCH: W9AC
BOSCH: W9ACO
CHAMPION: 15901004120
CHAMPION: L9G
CHAMPION: L85
CHAMPION: L82C110
CHAMPION: L82CR02
CAMPION: L82C053
CAMPION: L82
CAMPION: L81
CHAMPION: L7J
CHAMPION: L7
CHAMPION: L6G
CAMPION: L5J
CAMPION: L5
CAMPION: L4J
CAMPION: L11S
CAMPION: L10S
CAMPION: F80S
CAMPION: F75S
DENSO: W24FSZU
DENSO: W24FU
DENSO: W22FSU
DENSO: W20FSU
DENSO: W14FU
DUCELLIER: 599316
DUCELLIER: 599311
DUCELLIER: 599257
EYQUEM: 755
EYQUEM: 750
EYQUEM: 700
EYQUEM: 200
EYQUEM: C62
EYQUEM: C42
EYQUEM: 850
EYQUEM: 755X
HERCULES: 0298087006
HERCULES: 0998004001
KREIDLER: 2150203
KREIDLER: 081103
LETRIKA: M14225
LETRIKA: F80S
LETRIKA: F70
MAGNETI MARELLI: FC7N
MAGNETI MARELLI: CW6N
MAGNETI MARELLI: CW5N
MAGNETI MARELLI: CW55N
MOTORCRAFT: AV2X
MOTORCRAFT: AE82
MOTORCRAFT: AE62
MOTORCRAFT: AE6
MOTORCRAFT: AE4
MOTORCRAFT: AE52
MOTORCRAFT: AE3X
MOTORCRAFT: AE3XF
MOTORCRAFT: AE3
MOTORCRAFT: AE2
MOTORCRAFT: AE2X
NGK: 2129
NGK: 6921
NGK: 204
NGK: 203
NGK: 5110
NGK: 4510
NGK: BL6H
NGK: B7HVX
NGK: B7HS10
NGK: B7HV
NGK: B7HCS
NGK: B7HS
NGK: B6HS
NGK: B7HC
NGK: B6H
NGK: 2792
NGK: 2421
NGK: 2417
PAL: SUPERN8
PAL: N8
PAL: N7
PAL: N17C
PAL: N17
PAL: N15C
PAL: N15
PAL: N14
PAL: N14C
PRESTOLITE ELECTRIC: 14E4
PRESTOLITE ELECTRIC: 1400
ROTAX: 297310
ROTAX: 999370
SACHS: 0298087006
SACHS: 0298087003
SACHS: 0298087002
SACHS: 0998004001
SACHS: 0998004000
SACHS: 0965155000
SACHS: 80480305
SEV-MARCHAL: 6N
SEV-MARCHAL: 4N
SEV-MARCHAL: 37S
SEV-MARCHAL: 36B
SEV-MARCHAL: 35B
SEV-MARCHAL: 34S
UNIPART: GSP560
UNIPART: GSP4256
UNIPART: GSP2050
VALEO: 4N





MarcăModelMotorPutereCaroserieAni
ALPINE13001,373Coupé01/1974 - 12/1975
MOTOCICLETE APRILIAGULLIVERGulliver LC CatCon. (LH)4Motocicletă01/1997 - 12/1999
SRSR 50 LC CatCon. (LB)4Motocicletă01/1996 - 12/1997
SR 50 LC Ditech (RL)5Motocicletă01/2001 - 12/2004
SR 50 R (VF)4Motocicletă01/2005 - /
SR 50 Street (VF)4Motocicletă01/2005 - /
BARKASB 1000 Furgonetă (KM)1,3 (KM/1)58Furgonetă01/1976 - 12/1991
MOTOCICLETE BENELLI491491 RR4Motocicletă01/2001 - 12/2006
491 ST4Motocicletă01/2001 - 12/2006
654654 Sport50Motocicletă01/1981 - /
SS 50 Super Luxus3Motocicletă01/1989 - /
BMW503 Decapotabil3,2140Cabriolet01/1957 - 05/1961
BORGWARDISABELLA1,575Cu trei volume06/1954 - 02/1962
CITROÀ‹NID2090Cu trei volume01/1969 - 08/1975
ID Break20 F90Break02/1969 - 10/1972
ID Cabriolet1970Decapotabil08/1956 - 12/1965
FIATSeria 1000110039Cu trei volume07/1953 - 06/1961
150075În trei volume11/1964 - 10/1968
1200 (103 G)52În trei volume02/1959 - 03/1962
1300 (116)61În trei volume11/1961 - 02/1967
1400 (101.000)44În trei volume01/1950 - 12/1954
1400 A50În trei volume01/1954 - 12/1955
1400 B58În trei volume01/1956 - 12/1958
1500 (116)67În trei volume11/1961 - 03/1969
1900 A70În trei volume01/1954 - 12/1959
1900 B80În trei volume01/1956 - 12/1958
1400 Decapotabil (101)140044Decapotabilian. 1950 - ian. 1954
1900 Coupé1900 B80Coupé01/1956 - 12/1958
JAGST (770_)77023Evoluție specială03/1968 - 02/1971
FORDTAUNUS `511,234Cu trei volume01/1951 - 08/1953
TAUNUS 12M (P4)1.5 TS54Cu trei volume12/1962 - 04/1967
65Cu treivolume 12/1962 - 04/1967
TAUNUS 12M Coupé (P4)1.5 TS54Coupé12/1962 - 04/1967
65 Coupé 12/1962 - 04/1967
MOTOCICLETE KREIDLERFLORETTFlorett 80 Chopper8Motocicletă01/1981 - /
Florett 80 Economy8Motocicletă01/1981 - /
Florett 80 Luxus8Motocicletă01/1981 - /
Florett 80 Standard8Motocicletă01/1981 - /
MUSTANGMustang 808Motocicletă01/1981 - /
MOTOCICLETE KTMCRONOCronometru4Motocicletă01/1995 - 12/1995
Chrono 5024Motocicletă01/1996 - 12/1997
GOGo 504Motocicletă01/1994 - 12/1998
Go 50 Ediție4Motocicletă01/1996 - 12/1997
MERCEDES-BENZ170 (W170)S52Evoluție specială05/1949 - 10/1956
V45Evoluție specială06/1946 - 05/1950
PONTON (W120)180 (120.010)65Cu trei volume07/1953 - 12/1962
MOSKVICH403E 1.445Cu trei volume03/1962 - /
I E 1.445În trei volume02/1964 - /
MZ MOTORCYCLESETZETZ 125 (ETZ125)10Motocicletă01/1985 - 12/1991
ETZ 125 Classic10Motocicletă01/1992 - /
ETZ 125 OR (ETZ125)10Motocicletă01/1992 - /
MOSKITOMoskito 504Motocicletă01/1997 - 12/1998
Moskito 50 FB4Motocicletă01/1998 - 12/2000
TSTS 12510Motocicletă01/1973 - 12/1985
MOTOCICLETE PEUGEOTELYSEOElyseo (G1A)4Motocicletă01/1998 - 12/2004
Elyseo 150 (G2A)14Motocicletă01/2001 - 12/2004
Elyseo 150 de Luxe (G2A)14Motocicletă01/2002 - 12/2004
Elyseo deLuxe (G1A)4Motocicletă01/2002 - 12/2005
FOXFox L (T057DE)4Motocicletă01/1994 - 12/1997
Fox LA (T057ADE)1Motocicletă01/1994 - 12/1997
LUDIXLudix 2 Blaster Rcup4Motocicletă05/2007 - 12/2008
Ludix 2 Elegance (L1)4Motocicletă02/2007 - 12/2009
Ludix Acid (L1)4Motocicletă01/2006 - 12/2008
Ludix Blaster L/C (L1)5Motocicletă01/2005 - 12/2007
Ludix Classic (L1)4Motocicletăian. 2004 – dec. 2005
Ludix Elegance (L1)4Motocicletă01/2004 - 12/2007
Ludix Funky Red (L1)4Motocicletă01/2006 - 12/2008
Ludix One (L1)4Motocicletă02/2004 - 12/2007
Ludix Snake (L1)4Motocicletă01/2004 - 12/2007
Ludix Trend (L1)4Motocicletă01/2004 - 12/2008
Ludix Urban Track (L1)4Motocicletă01/2006 - 12/2008
SPEEDFIGHTSpeedfight 3 AC4Motocicletă02/2009 - 12/2013
Speedfight 3 AC 4T4Motocicletă04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 AC Darkside4Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC Ice Blade4Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC Le Mans4Motocicletă01/2011 - 12/2011
Speedfight 3 AC Musik4Motociclete01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC RS4Motocicletă04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 AC Team Peugeot4Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC5Motocicletă02/2009 - 12/2013
Speedfight 3 LC Darkside5Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC Ice Blade5Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC Le Mans5Motocicletă01/2011 - 12/2011
Speedfight 3 LC RS5Motocicletă04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 LC Team Peugeot5Motocicletă01/2011 - 12/2013
Speedfight 50 RCup AC4Motocicletă05/2007 - 12/2008
Speedfight 50 RCup LC5Motocicletă05/2007 - 12/2008
Speedfight AC (S1BDE)4Motocicletă01/1997 - 12/2000
Speedfight AC 307 WRC4Motocicletă01/2005 - 12/2006
Speedfight AC Iron X4Motocicletă01/2006 - 12/2007
Speedfight AC Motorsport4Motocicletă04/2007 - 12/2008
Speedfight AC Silver Sport4Motocicletă01/2004 - 12/2007
Speedfight AC Victories4Motociclete08/2006 - 12/2007
Speedfight Dunlop5Motocicletă01/2003 - 12/2004
Speedfight Furious5Motocicletă01/2003 - 12/2004
Speedfight LC5Motocicletă01/1996 - 12/2000
Speedfight LC 307 WRC (S1BDE)5Motocicletă01/2005 - 12/2006
Speedfight LC Iron X5Motocicletă01/2006 - 12/2007
Speedfight LC Motorsport5Motocicletă04/2007 - 12/2008
Speedfight LC P5Motocicletă01/1997 - 12/2000
Speedfight LC Silver Sport (S1BDE)5Motocicletă01/2004 - 12/2007
Speedfight LC Victories5Motocicletă08/2006 - 12/2007
Speedfight LC WRC5Motocicletăian. 2003 - dec. 2005
Speedfight Ultimate Edition AC4Motocicletă02/2008 - 12/2008
Speedfight Ultimate Edition LC5Motocicletă02/2008 - 12/2008
Speedfight X-Race5Motociclete01/2002 - 12/2004
SQUABSquab5Motocicletă01/1996 - 12/1997
TKRTKR 307 WRC4Motocicletă01/2005 - 12/2006
TKR 50 (S1ADE)4Motocicletă01/2001 - 12/2013
TKR 50 Streetboard5Motocicletă01/2001 - 12/2002
TKR Furious4Motocicletă01/2004 - 12/2013
TKR Metal X (S1)4Motocicletă01/2003 - 12/2004
TKR Offroad5Motocicletă01/2000 - 12/2002
TKR RC Cup (S1)4Motocicletă02/2007 - 12/2008
TKR Streetzone4Motocicletă01/2003 - 12/2004
TKR Victories (S1)4Motociclete02/2007 - 12/2008
TREKKERTrekker Offroad (S1ADE)5Motocicletă01/1998 - 12/1999
Trekker Road (S1ADE)5Motocicletă01/1998 - 12/2000
ZENITHZenith MA (FE052AD)1Motocicletă05/1994 - 12/1996
Zenith MA Basic (FE052AD)1Motocicletă05/1994 - 12/1997
PORSCHE356 Cabriolet/Speedster130044Decapotabil01/1950 - 12/1955
150060Decapotabil01/1950 - 12/1955
A 160060Decapotabil01/1955 - 12/1959
A 1600 S75Decapotabil01/1955 - 12/1959
356 Coupé130044Coupé01/1950 - 12/1955
150055Coupé01/1950 - 12/1955
60 Coupé 01/1950 - 12/1955
1300 S60Coupé01/1950 - 12/1955
A 160060Coupé01/1955 - 12/1959
A 1600 Super75Coupé01/1955 - 12/1959
MOTOCICLETE PUCHXX 50-2 Standard1Motocicletă01/1981 - /
X 50-3 Luxus1Motocicletă01/1981 - /
X 50-3 Standard1Motocicletă01/1981 - /
X 50-4 S3Motocicletă01/1981 - /
RENAULT8 (113_)1,039Cu trei volume11/1962 - 10/1972
1.145În trei volume11/1962 - 10/1972
ROVER200 (RF)214 i753/5 uși11/1995 - 03/2000
SACHS MOTORCYCLESREGGAEReggae5Motocicletă01/1996 - 12/1996
Reggae M5Motocicletă01/1997 - 12/1997
Reggae RS5Motocicletă01/1996 - 12/1996
SPEEDFIGHTSpeedfight cu răcire cu aer5Motocicletă01/1997 - 12/1997
Speedfight cu răcire cu lichid7Motocicletă01/1997 - 12/1997
SPLINTERSplinter 503Motocicletă01/1996 - 12/1997
MOTOCICLETE SIMSONHABICHTHabicht 252Motocicletă01/1996 - 12/2002
Habicht 503Motocicletă01/1996 - 12/2002
Habicht 50 Basic3Motocicletă01/1996 - 12/2002
Habicht 50 S3Motocicletă01/1996 - 12/1997
Habicht 806Motocicletă01/1996 - 12/2002
Habicht 80 Basic6Motocicletă01/1996 - 12/2002
Habicht 80 S6Motocicletă01/1996 - 12/1997
SS 53 B3Motocicletă01/1993 - 12/1996
S 53 Beta3Motocicletă01/1994 - 12/1996
S 53 CX3Motocicletă01/1993 - 12/1995
S 53 E3Motocicletă01/1993 - 12/1995
S 53 N3Motocicletă01/1993 - 12/1995
S 53 OR3Motocicletă01/1993 - 12/1995
S 53-50 Alpha B3Motocicletă01/1994 - 12/1996
S 53-50 Alpha C3Motocicletă01/1994 - 12/1996
S 53-M Alpha B2Motocicletă01/1994 - 12/1995
S 53-M Alpha C2Motocicletă01/1994 - 12/1995
SPERBERSperber 25 Beach RAC.2Motocicletă01/1998 - 12/2002
Sperber 503Motocicletă01/1997 - 12/2001
Sperber 50 BASIC3Motocicletă01/1996 - 12/1996
Sperber 50 Beach RAC.3Motocicletă01/1998 - 12/2002
Sperber 50 M. à–D3Motocicletă01/1997 - 12/2002
Sperber 806Motocicletă01/1997 - 12/1998
Sperber 80 Basic6Motocicletă01/1996 - 12/1996
Sperber 80 M. à–D6Motocicletă01/1997 - 12/1998
SRSR 50 CC3Motocicletă01/1993 - 12/1996
SR 50 CCE3Motocicletă01/1993 - /
SR 50 XC3Motocicletă01/1993 - 12/1996
SR 50 XCE3Motocicletă01/1993 - 12/1996
SR 50 XG3Motocicletă01/1993 - 12/1996
SR 50 XGE3Motocicletă01/1993 - 12/1996
SR 50/1 B3Motocicletă01/1994 - 12/1996
SR 50/1-M GAMMA G2Motocicletă01/1994 - 12/1996
SR 50/1-M Gamma GE2Motocicletă01/1994 - 12/1996
STARStar 80 Classic6Motocicletă01/1996 - 12/2002
SKODA1001,039Cu trei volume01/1970 - 12/1977
42 În treivolume 01/1970 - 12/1977
1101.1 L45În trei volume12/1969 - 03/1982
48 Cu treivolume 12/1969 - 03/1982
110 Coupé1.1 R52Coupé07/1970 - 03/1982
OKTAVIA1.139Cu trei volume04/1959 - 02/1962
42 Cu treivolume 02/1962 - 10/1971
1.2 Super44În trei volume02/1961 - 10/1971
45A cu treivolume 04/1959 - 02/1961
SOLO MOTORCYCLES713713-2 SL Classic3Motocicletă01/1993 - 12/1998
713-SL 22Motocicletă01/1981 - /
723723 Bossini3Motocicletă01/1993 - /
MOTOCICLETE SUZUKIRVRV 1258Motocicletă01/1973 - 12/1973
TALBOTSIMCA 13011.3 LS60Cu trei volume08/1966 - 07/1972
1.3 LS, GL, GLS54Cu trei volume08/1966 - 07/1972
1.3 Spezial54În trei volume05/1974 - 11/1976
67 Cu treivolume 10/1973 - 11/1976
69 Cu treivolume 10/1970 - 07/1972
SIMCA 1301 Break1.354Break08/1966 - 07/1972
1.3 Spezial69Break10/1970 - 07/1972
TRIUMPHTR 22.090Decapotabil01/1953 - 12/1955
TR 32.095Decapotabil12/1955 - 12/1957
TR 3A2,095Decapotabil12/1957 - 12/1961
2,2100Decapotabilian. 1959 - dec. 1961
TR 4A2.2104Decapotabil12/1965 - 12/1967
VW1500, 1600 (31)1.5 S54Cu trei volume08/1963 - 07/1965
1,6 L50Cu trei volume07/1964 - 07/1973
1500, 1600 Variant (36)1,5 S54Breakaugust 1963 - iulie 1965
BEETLE1.2 (42005)30Evoluție specială01/1954 - 07/1965
1302 1.2 (11)34Evoluție specială08/1969 - 08/1972
1302 1.6 (11)50Evoluție specială01/1970 - 08/1972
1303 1.2 (13)34Evoluție specială07/1972 - 02/1976
1303 1.6 (13)48Evoluție specială08/1972 - 12/1979
1303 LS,S 1.6 (13)50Evoluție specială08/1972 - 12/1979
1600 (Mexico)46Evoluție specială05/1973 - 09/1992
BEETLE Decapotabil (15)1302 1.339Decapotabil08/1970 - 07/1974
1302 1.646Cabriolet08/1970 - 07/1974
1302, 1303 1.650Decapotabil07/1970 - 06/1979
1303 1,234Cabriolet04/1975 - 12/1979
1500 1.544Cabriolet01/1966 - 12/1970
Karmann 1.340Decapotabil07/1964 - 07/1970
KARMANN GHIA Coupé (14, 34)150044Coupé01/1966 - 12/1969
160050Coupé01/1970 - 12/1973
KARMANN GHIA Decapotabil (14, 34)120034Cabriolet09/1957 - 12/1964
150039Decapotabil07/1964 - 07/1974
45 Decapotabil 01/1966 - 12/1969
TRANSPORTER / CARAVELLE III Autobuz/Autocar1,650Autobuz/Autocar05/1979 - 12/1982
TRANSPORTER I Autobuz/Autocar (22, 24, 25, 28)1.1 (44593)24Autobuz/Autocar01/1950 - 12/1962
1.234Autobuz/Autocar11/1962 - 08/1966
1,544Autobuz/Autocar07/1966 - 07/1967
1,648Autobuz/Autocar06/1966 - 07/1967
TRANSPORTER I Camion cu platformă/Șasiu (26)1,234Camion cu platformă/Șasiu01/1950 - 03/1962
1,544Camion cu platformă/Șasiu06/1966 - 10/1970
TRANSPORTER I Furgonetă (21, 23)1,234Furgonetă01/1950 - 03/1962
1,544Furgonetă02/1962 - 12/1968
1,648Furgonetă08/1964 - 12/1968
TRANSPORTER II Autobuz/Autocar1,647Autobuz/Autocar08/1967 - 07/1970
50Autobuz/Autocar08/1970 - 04/1979
TRANSPORTER II Camion cu platformă/Șasiu1,650Camion cu platformă/Șasiu08/1968 - 07/1979
TRANSPORTER II Furgonetă1,650Furgonetăaugust 1970 - aprilie 1979
TRANSPORTER III Furgonetă1.650Furgonetă05/1979 - 12/1982
WARTBURG3531,050Cu trei volume04/1969 - 02/1975
1.0 (353 W 000)50În trei volume02/1975 - 08/1988
353 Break1.050Break02/1975 - 01/1989
MOTOCICLETE YAMAHAAXISAxis 50 CatCon. (3UG)4Motocicletă01/1995 - 12/1997
Axis 50 CatCon. (5AK)1Motocicletă01/1995 - 12/1998
BWsBW 503Motocicletă01/1993 - 12/1994
BW 50 (4BX/4RD)5Motocicletă01/1991 - 12/1996
BW 50 Bump CatCon. (4VA)5Motocicletă01/1997 - 12/1999
BW 50 NG5Motocicletă01/1995 - 12/1999
BW 50 NG CatCon. (SA056)4Motocicletă01/1999 - 12/2008
BW 50 R (4BX/4RD)5Motocicletă01/1991 - 12/1

16 alte produse din aceeași categorie:

Clienții care au cumpărat acest produs au cumpărat și: