Kampioen L82C bougie x10

CHAMPION
Referentie: CH-L82CT10
Leveranciersref.: L82C/T10

Prijs: € 32,20 Belasting inbegrepen
Op bestelling
Niet beschikbaar in de winkel (Montpellier)
Gemiddeld binnen 20 dagen.
Spaar 32 loyaliteitspunten
CO₂-voetafdruk: 0.14 kg CO₂

Kampioen L82C bougie
Verkocht per : 10

CHAMPION is een lang gevestigde en zeer gerespecteerde fabrikant van ontstekingssystemen (bougies, spoelen, kabelbomen, enz.).
Een breed assortiment bougies voor verschillende toepassingen: originele vervangings-, tuning- en competitiemotoren.
Ze ontwerpen en produceren kaarsen met platina, iridium, koper en titanium elektroden, met enkelvoudige of meervoudige bodems.
Champion bougies zijn een uitstekende keuze voor je motor en bieden de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.

Als je twijfels hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met een van onze adviseurs.

Afstand tussen elektroden (mm): 0,6
Type aansluiting: M4/SAE
Draad: M14x1.25
Sleutelopening: 21
Bougie: 1-aarde elektrode
Bougie: met platte pakkingzitting
Schroefdraadlengte (mm): 12,7

Gelijkwaardigheid :
AGRIA : 283340
AGRIA : 51680
AGRIA : 031150
AGRIA : 031160
AGRIA: 1137516801
AGRIA : 42643
AUTOMUNIE: 0111800068000
CITROËN : 5416222D
CITROËN : DX2127B
CITROËN : ZB9000065U
CITROËN : AM212207A
CITROËN : 95605398
CITROËN : 95619038
DAF : 225190
FIAT : 1S3
FIAT : 4401586
FIAT : 4113022
GLAS : 415
GLAS : 416
GLAS : 414
HANOMAG: 151123014
HANOMAG HENSCHEL : 151123014
HITACHI : M46
HITACHI : M44
HITACHI : M44W
HITACHI: M45
HITACHI : M45PW
KHD: 41911680
KHD: 3503132
KHD: 3459769
KUBOTA: 1358267711
KUBOTA: 1345167716
KUBOTA: 1358167716
MERCEDES-BENZ: 0031596203
MERCEDES-BENZ: 0011596003
MERCEDES-BENZ: 0011592903
MERCEDES-BENZ: 0001597903
MERCEDES-BENZ: 0001591203
NSU: 111700068
OPEL : 1214020
OPEL : 1214046
PEUGEOT : 596267
PEUGEOT: SUPER147
PEUGEOT : 596296
PEUGEOT : 596108
PEUGEOT : 596109
PEUGEOT : 596258
PEUGEOT: 1105693600
PIAGGIO : P82M
PORSCHE : 99902080210
PORSCHE : 99917002390
RENAULT : 0854864700
RENAULT : 0854407100
RENAULT : 7701414037
RENAULT : 0851798700
RENAULT : 7700659262
RENAULT : 7701392263
RENAULT : 7700647280
RENAULT : 7700647284
RENAULT : 7700619329
RENAULT : 7700647269
RENAULT : 7700647275
SAAB: 23412600
SOLO : 2300441
SOLO : 2300106
SOLO : 2300101
STEINBOCK : 014046
STEYR : 9020724
STEYR : 9020726
STIHL: 11074007000
VOLVO : 7072153
VOLVO : 72153
VOLVO : 570306
VOLVO : 000057015
VOLVO : 3104124
VOLVO : 239446
VW: 000057015
VW: 000057003
VW : N01780213
VW : N0178039
VW : N0178012
VW : N0178018
VW : N0178021
VW : N0178017
VW : N0178011
VW : N01780111
VW : N01780113
VW: 000057001
VW: 000057004
VW : 000057001A
VW : Z057064
VW : Z057003
VW : Z057060
ZUENDAPP: 26507101
ZUENDAPP: 25007604
ZUENDAPP: 24707106
ACDelco : S44F
ACDelco : S42FR
ACDelco : S42F
ACDelco : R44CF
ACDelco : S40F
ACDelco : N701
ACDelco: 56
ACDelco: 45F
ACDelco : 4502
ACDelco : 44F
ACDelco : 43FO
ACDelco : M42FF
ACDelco: 430Z
ACDelco : 43F
ACDelco : 42FF
ACDelco : 42LZ
ACDelco: 42F
ACDelco : 425Z
ACDelco: 425F
ACDelco : 422Z
ACDelco: 420Z
ACDelco: 42
ACDelco : F8
BERU: 00014357050001
BERU : 14XAU
BERU : 147AU
BERU : 145AU
BERU : M14175
BERU : A7
BERU : Z85
BERU : Z57
BERU : Z40
BOSCH w7AC
BOSCH w95T1
BOSCH w6AS
BOSCH w6BP
BOSCH w6AC
BOSCH w5AC
BOSCH w260T1
BOSCH w4AC
BOSCH : 0241219543
BOSCH w225T1
BOSCH w175T1
BOSCH w225P11S
BOSCH : W190M11S
BOSCH w10AC
BOSCH w125T4
BOSCH w125T1
BOSCH w10A
BOSCH : 0241245602
BOSCH : 0241245580
BOSCH : 0241240603
BOSCH : 0241235607
BOSCH : 0241235601
BOSCH : 0241235515
BOSCH : 0241235001
BOSCH : 0241225549
BOSCH : 0241225544
BOSCH : 0241219891
BOSCH w9AC
BOSCH w9ACO
CHAMPION : 15901004120
CHAMPION l9G
CHAMPION : L85
CHAMPION l82C110
CHAMPION l82CR02
CHAMPION l82C053
CHAMPION : L82
CHAMPION : L81
CHAMPION l7J
CHAMPION : L7
CHAMPION l6G
CHAMPION l5J
CHAMPION : L5
CHAMPION l4J
CHAMPION l11S
CHAMPION l10S
CHAMPION f80S
CHAMPION f75S
DENSO : W24FSZU
DENSO : W24FU
DENSO : W22FSU
DENSO : W20FSU
DENSO : W14FU
DUCELLIER : 599316
DUCELLIER : 599311
DUCELLIER : 599257
EYQUEM : 755
EYQUEM : 750
EYQUEM : 700
EYQUEM : 200
EYQUEM : C62
EYQUEM : C42
EYQUEM : 850
EYQUEM : 755X
HERCULES: 0298087006
HERCULES: 0998004001
KREIDLER : 2150203
KREIDLER : 081103
LETRIKA : M14225
LETRIKA: F80S
LETRIKA : F70
MAGNETI MARELLI: FC7N
MAGNETI MARELLI: CW6N
MAGNETI MARELLI: CW5N
MAGNETI MARELLI: CW55N
MOTORCRAFT : AV2X
MOTORCRAFT : AE82
MOTORCRAFT : AE62
MOTORCRAFT : AE6
MOTORCRAFT : AE4
MOTORCRAFT : AE52
MOTORCRAFT : AE3X
MOTORCRAFT : AE3XF
MOTORCRAFT : AE3
MOTORCRAFT : AE2
MOTORCRAFT : AE2X
NGK : 2129
NGK : 6921
NGK : 204
NGK : 203
NGK : 5110
NGK : 4510
NGK bL6H
NGK b7HVX
NGK b7HS10
NGK b7HV
NGK b7HCS
NGK b7HS
NGK b6HS
NGK b7HC
NGK b6H
NGK : 2792
NGK : 2421
NGK : 2417
PAL: SUPERN8
PAL: N8
PAL: N7
PAL: N17C
PAL: N17
PAL: N15C
PAL: N15
PAL: N14
PAL: N14C
PRESTOLITE ELEKTRISCH : 14E4
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 1.400
ROTAX : 297310
ROTAX : 999370
SACHS : 0298087006
SACHS : 0298087003
SACHS : 0298087002
SACHS : 0998004001
SACHS : 0998004000
SACHS : 0965155000
SACHS : 80480305
SEV-MARCHAL: 6N
SEV-MARCHAL: 4N
SEV-MARCHAL: 37S
SEV-MARCHAL : 36B
SEV-MARCHAL : 35B
SEV-MARCHAL: 34S
UNIPART : GSP560
UNIPART: GSP4256
UNIPART : GSP2050
VALEO : 4N





ALPINE13001.373Coupé01/1974 - 12/1975
APRILIA MOTORENGULLIVERGulliver LC CatCon (LH)4Motor01/1997 - 12/1999
SRSR 50 LC CatCon (LB)4Motor01/1996 - 12/1997
SR 50 LC Ditech (RL)5Motor01/2001 - 12/2004
SR 50 R (VF)4Motor01/2005 - /
SR 50 straat (VF)4Motor01/2005 - /
BARKASB 1000 Bestelwagen (KM)1.3 (KM/1)58Van01/1976 - 12/1991
BENELLI MOTOREN491491 RR4Motor01/2001 - 12/2006
491 ST4Motor01/2001 - 12/2006
654654 Sport50Motor
SS 50 Super Luxus3Motor
BMW503 Cabrio3.2140Cabrio01/1957 - 05/1961
BORGWARDISABELLA1.575Drie delen06/1954 - 02/1962
CITROËNID2090Drie delen01/1969 - 08/1975
ID-pauze20 F90Pauze02/1969 - 10/1972
ID Cabrio1970Cabrio08/1956 - 12/1965
FIAT1000er-Serie110039Drie delen07/1953 - 06/1961
150075Drie delen11/1964 - 10/1968
1200 (103 G)52Drie delen02/1959 - 03/1962
1300 (116)61Drie delen11/1961 - 02/1967
1400 (101.000)44Drie delen01/1950 - 12/1954
1400 A50Drie delen01/1954 - 12/1955
1400 B58Drie delen01/1956 - 12/1958
1500 (116)67Drie delen11/1961 - 03/1969
1900 A70Drie delen01/1954 - 12/1959
1900 B80Drie delen01/1956 - 12/1958
1400 Cabrio (101)140044Cabrio01/1950 - 01/1954
1900 Coupé1900 B80Coupé01/1956 - 12/1958
JAGST (770_)77023Speciale ontwikkelingen03/1968 - 02/1971
FORDTAUNUS `511.234Drie delen01/1951 - 08/1953
TAUNUS 12M (P4)1.5 TS54Drie delen12/1962 - 04/1967
TAUNUS 12M Coupé (P4)1.5 TS54Coupé12/1962 - 04/1967
KREIDLER MOTORENFLORETTFlorett 80 Hakmolen8Motor
Florett 80 Economie8Motor
Florett 80 Luxus8Motor
Florett 80 Standaard8Motor
MUSTANGMustang 808Motor
KTM MOTORFIETSENCHRONOChrono4Motor01/1995 - 12/1995
Chrono 5024Motor01/1996 - 12/1997
GOGa 504Motor01/1994 - 12/1998
Ga 50 Editie4Motor01/1996 - 12/1997
MERCEDES-BENZ170 (W170)S52Speciale ontwikkelingen05/1949 - 10/1956
V45Speciale ontwikkelingen06/1946 - 05/1950
PONTON (W120)180 (120.010)65Drie delen07/1953 - 12/1962
MOSKVICH403E 1.445Drie delen03/1962 - /
I E 1.445Drie delen02/1964 - /
MZ MOTORFIETSETZETZ 125 (ETZ125)10Motor01/1985 - 12/1991
ETZ 125 Klassiek10Motor01/1992 - /
ETZ 125 GOUD (ETZ125)10Motor01/1992 - /
MOSKITOMoskito 504Motor01/1997 - 12/1998
Moskito 50 FB4Motor01/1998 - 12/2000
TSTS 12510Motor01/1973 - 12/1985
PEUGEOT MOTORENELYSEOElyseo (G1A)4Motor01/1998 - 12/2004
Elyseo 150 (G2A)14Motor01/2001 - 12/2004
Elyseo 150 de Luxe (G2A)14Motor01/2002 - 12/2004
Elyseo deLuxe (G1A)4Motor01/2002 - 12/2005
FOXVos L (T057DE)4Motor01/1994 - 12/1997
Fox LA (T057ADE)1Motor01/1994 - 12/1997
LUDIXLudix 2 Blaster Rcup4Motor05/2007 - 12/2008
Ludix 2 Elegantie (L1)4Motor02/2007 - 12/2009
Ludix Zuur (L1)4Motor01/2006 - 12/2008
Ludix Blaster L/C (L1)5Motor01/2005 - 12/2007
Ludix Klassiek (L1)4Motor01/2004 - 12/2005
Ludix Elegantie (L1)4Motor01/2004 - 12/2007
Ludix Funky Rood (L1)4Motor01/2006 - 12/2008
Ludix Eén (L1)4Motor02/2004 - 12/2007
Ludix-slang (L1)4Motor01/2004 - 12/2007
Ludix Trend (L1)4Motor01/2004 - 12/2008
Ludix stedelijk spoor (L1)4Motor01/2006 - 12/2008
SPEEDFIGHTSpeedfight 3 AC4Motor02/2009 - 12/2013
Speedfight 3 AC 4T4Motor04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 AC Donkere kant4Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC ijsblad4Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC Le Mans4Motor01/2011 - 12/2011
Speedfight 3 AC Muziek4Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 AC RS4Motor04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 AC Team Peugeot4Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC5Motor02/2009 - 12/2013
Speedfight 3 LC Donkere kant5Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC ijsblad5Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 3 LC Le Mans5Motor01/2011 - 12/2011
Speedfight 3 LC RS5Motor04/2010 - 12/2013
Speedfight 3 LC Team Peugeot5Motor01/2011 - 12/2013
Speedfight 50 RCup AC4Motor05/2007 - 12/2008
Speedfight 50 RCup LC5Motor05/2007 - 12/2008
Speedfight AC (S1BDE)4Motor01/1997 - 12/2000
Speedfight AC 307 WRC4Motor01/2005 - 12/2006
Speedfight AC IJzer X4Motor01/2006 - 12/2007
Speedfight AC Motorsport4Motor04/2007 - 12/2008
Speedfight AC Zilver Sport4Motor01/2004 - 12/2007
Speedfight AC-overwinningen4Motor08/2006 - 12/2007
Snelheidsfight Dunlop5Motor01/2003 - 12/2004
Snelheidsgevecht Woedend5Motor01/2003 - 12/2004
Speedfight LC5Motor01/1996 - 12/2000
Speedfight LC 307 WRC (S1BDE)5Motor01/2005 - 12/2006
Speedfight LC IJzeren X5Motor01/2006 - 12/2007
Speedfight LC Motorsport5Motor04/2007 - 12/2008
Speedfight LC P5Motor01/1997 - 12/2000
Speedfight LC Silver Sport (S1BDE)5Motor01/2004 - 12/2007
Overwinningen Speedfight LC5Motor08/2006 - 12/2007
Speedfight LC WRC5Motor01/2003 - 12/2005
Speedfight Ultieme Editie AC4Motor02/2008 - 12/2008
Speedfight Ultieme Editie LC5Motor02/2008 - 12/2008
Speedfight X-Race5Motor01/2002 - 12/2004
SQUABSquab5Motor01/1996 - 12/1997
TKRTKR 307 WRC4Motor01/2005 - 12/2006
TKR 50 (S1ADE)4Motor01/2001 - 12/2013
TKR 50 Straatplank5Motor01/2001 - 12/2002
TKR woedend4Motor01/2004 - 12/2013
TKR Metaal X (S1)4Motor01/2003 - 12/2004
TKR Offroad5Motor01/2000 - 12/2002
TKR RC Beker (S1)4Motor02/2007 - 12/2008
TKR Straatzone4Motor01/2003 - 12/2004
TKR-overwinningen (S1)4Motor02/2007 - 12/2008
TREKKERTrekker Offroad (S1ADE)5Motor01/1998 - 12/1999
Trekkerweg (S1ADE)5Motor01/1998 - 12/2000
ZENITHZenith MA (FE052AD)1Motor05/1994 - 12/1996
Zenith MA Basic (FE052AD)1Motor05/1994 - 12/1997
PORSCHE356 Cabriolet/Speedster130044Cabrio01/1950 - 12/1955
150060Cabrio01/1950 - 12/1955
A 160060Cabrio01/1955 - 12/1959
A 1600 S75Cabrio01/1955 - 12/1959
356 Coupé130044Coupé01/1950 - 12/1955
150055Coupé01/1950 - 12/1955
1300 S60Coupé01/1950 - 12/1955
A 160060Coupé01/1955 - 12/1959
Een 1600 Super75Coupé01/1955 - 12/1959
PUCH MOTORENXX 50-2 Standaard1Motor
X 50-3 Luxus1Motor
X 50-3 Standaard1Motor
X 50-4 S3Motor
RENAULT8 (113_)1.039Drie delen11/1962 - 10/1972
1.145Drie delen11/1962 - 10/1972
ROVER200 (RF)214 i753/5 deuren11/1995 - 03/2000
SACHS MOTORFIETSREGGAEReggae5Motor01/1996 - 12/1996
Reggae M5Motor01/1997 - 12/1997
Reggae RS5Motor01/1996 - 12/1996
SPEEDFIGHTSpeedfight luchtgekoeld5Motor01/1997 - 12/1997
Speedfight Vloeistofgekoeld7Motor01/1997 - 12/1997
SPLINTERSplinter 503Motor01/1996 - 12/1997
SIMSON MOTORENHABICHTHabicht 252Motor01/1996 - 12/2002
Habicht 503Motor01/1996 - 12/2002
Habicht 50 Basis3Motor01/1996 - 12/2002
Habicht 50 S3Motor01/1996 - 12/1997
Habicht 806Motor01/1996 - 12/2002
Habicht 80 Basis6Motor01/1996 - 12/2002
Habicht 80 S6Motor01/1996 - 12/1997
SS 53 B3Motor01/1993 - 12/1996
S 53 Beta3Motor01/1994 - 12/1996
S 53 CX3Motor01/1993 - 12/1995
S 53 E3Motor01/1993 - 12/1995
S 53 N3Motor01/1993 - 12/1995
S 53 OF3Motor01/1993 - 12/1995
S 53-50 Alpha B3Motor01/1994 - 12/1996
S 53-50 Alfa C3Motor01/1994 - 12/1996
S 53-M Alfa B2Motor01/1994 - 12/1995
S 53-M Alfa C2Motor01/1994 - 12/1995
SPERBERSperber 25 Strand RAC.2Motor01/1998 - 12/2002
Sperber 503Motor01/1997 - 12/2001
Sperber 50 BASIC3Motor01/1996 - 12/1996
Sperber 50 Beach RAC.3Motor01/1998 - 12/2002
Sperber 50 M. ÖD3Motor01/1997 - 12/2002
Sperber 806Motor01/1997 - 12/1998
Sperber 80 Basis6Motor01/1996 - 12/1996
Sperber 80 M. ÖD6Motor01/1997 - 12/1998
SRSR 50 CC3Motor01/1993 - 12/1996
SR 50 CCE3Motor01/1993 - /
SR 50 XC3Motor01/1993 - 12/1996
SR 50 XCE3Motor01/1993 - 12/1996
SR 50 XG3Motor01/1993 - 12/1996
SR 50 XGE3Motor01/1993 - 12/1996
SR 50/1 B3Motor01/1994 - 12/1996
SR 50/1-M GAMMA G2Motor01/1994 - 12/1996
SR 50/1-M Gamma GE2Motor01/1994 - 12/1996
STARSter 80 Klassiek6Motor01/1996 - 12/2002
SKODA1001.039Drie delen01/1970 - 12/1977
1101.1 L45Drie delen12/1969 - 03/1982
110 Coupé1.1 R52Coupé07/1970 - 03/1982
OKTAVIA1.139Drie delen04/1959 - 02/1962
1.2 Super44Drie delen02/1961 - 10/1971
SOLO MOTOREN713713-2 SL Klassiek3Motor01/1993 - 12/1998
713-SL 22Motor
723723 Bossini3Motor01/1993 - /
SUZUKI MOTORENRVRV 1258Motor01/1973 - 12/1973
TALBOTSIMCA 13011.3 LS60Drie delen08/1966 - 07/1972
1.3 LS,GL,GLS54Drie delen08/1966 - 07/1972
1.3 Spezial54Drie delen05/1974 - 11/1976
SIMCA 1301 Landgoed1.354Pauze08/1966 - 07/1972
1.3 Spezial69Pauze10/1970 - 07/1972
TRIUMPHTR 22.090Cabrio01/1953 - 12/1955
TR 32.095Cabrio12/1955 - 12/1957
TR 3A2.095Cabrio12/1957 - 12/1961
2.2100Cabrio01/1959 - 12/1961
TR 4A2.2104Cabrio12/1965 - 12/1967
VW1500,1600 (31)1.5 S54Drie delen08/1963 - 07/1965
1.6 L50Drie delen07/1964 - 07/1973
1500,1600 Variant (36)1.5 S54Pauze08/1963 - 07/1965
BEETJE1.2 (42005)30Speciale ontwikkelingen01/1954 - 07/1965
1302 1.2 (11)34Speciale ontwikkelingen08/1969 - 08/1972
1302 1.6 (11)50Speciale ontwikkelingen01/1970 - 08/1972
1303 1.2 (13)34Speciale ontwikkelingen07/1972 - 02/1976
1303 1.6 (13)48Speciale ontwikkelingen08/1972 - 12/1979
1303 LS,S 1.6 (13)50Speciale ontwikkelingen08/1972 - 12/1979
1600 (Mexico)46Speciale ontwikkelingen05/1973 - 09/1992
BEETLE cabriolet (15)1302 1.339Cabrio08/1970 - 07/1974
1302 1.646Cabrio08/1970 - 07/1974
1302,1303 1.650Cabrio07/1970 - 06/1979
1303 1.234Cabrio04/1975 - 12/1979
1500 1.544Cabrio01/1966 - 12/1970
Karmann 1.340Cabrio07/1964 - 07/1970
KARMANN GHIA Coupé (14, 34)150044Coupé01/1966 - 12/1969
160050Coupé01/1970 - 12/1973
KARMANN GHIA Cabrio (14, 34)120034Cabrio09/1957 - 12/1964
150039Cabrio07/1964 - 07/1974
TRANSPORTER / CARAVELLE III Bus/Autocar1.650Bus/Auto05/1979 - 12/1982
VERVOER I Bus/Auto (22, 24, 25, 28)1.1 (44593)24Bus/Auto01/1950 - 12/1962
1.234Bus/Auto11/1962 - 08/1966
1.544Bus/Auto07/1966 - 07/1967
1.648Bus/Auto06/1966 - 07/1967
TRANSPORTER I Dieplader/chassis (26)1.234Truck/chassis01/1950 - 03/1962
1.544Truck/chassis06/1966 - 10/1970
VERVOER I Bestelwagen (21, 23)1.234Van01/1950 - 03/1962
1.544Van02/1962 - 12/1968
1.648Van08/1964 - 12/1968
TRANSPORTER II Bus/Autocar1.647Bus/Auto08/1967 - 07/1970
TRANSPORTER II platformwagen/chassis1.650Truck/chassis08/1968 - 07/1979
Bestelwagen1.650Van08/1970 - 04/1979
Bestelwagen TRANSPORTER III1.650Van05/1979 - 12/1982
WARTBURG3531.050Drie delen04/1969 - 02/1975
1.0 (353 W 000)50Drie delen02/1975 - 08/1988
353 Breken1.050Pauze02/1975 - 01/1989
YAMAHA MOTORENAXISAxis 50 CatCon (3UG)4Motor01/1995 - 12/1997
Axis 50 CatCon (5AK)1Motor01/1995 - 12/1998
BW'sBW 503Motor01/1993 - 12/1994
BW 50 (4BX/4RD)5Motor01/1991 - 12/1996
BW 50 Bump CatCon (4VA)5Motor01/1997 - 12/1999
BW 50 NG5Motor01/1995 - 12/1999
BW 50 NG CatCon (SA056)4Motor01/1999 - 12/2008
BW 50 R (4BX/4RD)5Motor01/1991 - 12/1996
BW 50 SPY CatCon (4VA)5Motor01/1995 - 12/1999
BWs 100 CatCon (SB02)8Motor01/1999 - 12/2001

16 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product kochten, kochten ook: