Kampioen L82C bougie
Verkocht per : 10
CHAMPION is een lang gevestigde en zeer gerespecteerde fabrikant van ontstekingssystemen (bougies, spoelen, kabelbomen, enz.).
Een breed assortiment bougies voor verschillende toepassingen: originele vervangings-, tuning- en competitiemotoren.
Ze ontwerpen en produceren kaarsen met platina, iridium, koper en titanium elektroden, met enkelvoudige of meervoudige bodems.
Champion bougies zijn een uitstekende keuze voor je motor en bieden de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.
Als je twijfels hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met een van onze adviseurs.
Afstand tussen elektroden (mm): 0,6
Type aansluiting: M4/SAE
Draad: M14x1.25
Sleutelopening: 21
Bougie: 1-aarde elektrode
Bougie: met platte pakkingzitting
Schroefdraadlengte (mm): 12,7
Gelijkwaardigheid :
AGRIA : 283340
AGRIA : 51680
AGRIA : 031150
AGRIA : 031160
AGRIA: 1137516801
AGRIA : 42643
AUTOMUNIE: 0111800068000
CITROËN : 5416222D
CITROËN : DX2127B
CITROËN : ZB9000065U
CITROËN : AM212207A
CITROËN : 95605398
CITROËN : 95619038
DAF : 225190
FIAT : 1S3
FIAT : 4401586
FIAT : 4113022
GLAS : 415
GLAS : 416
GLAS : 414
HANOMAG: 151123014
HANOMAG HENSCHEL : 151123014
HITACHI : M46
HITACHI : M44
HITACHI : M44W
HITACHI: M45
HITACHI : M45PW
KHD: 41911680
KHD: 3503132
KHD: 3459769
KUBOTA: 1358267711
KUBOTA: 1345167716
KUBOTA: 1358167716
MERCEDES-BENZ: 0031596203
MERCEDES-BENZ: 0011596003
MERCEDES-BENZ: 0011592903
MERCEDES-BENZ: 0001597903
MERCEDES-BENZ: 0001591203
NSU: 111700068
OPEL : 1214020
OPEL : 1214046
PEUGEOT : 596267
PEUGEOT: SUPER147
PEUGEOT : 596296
PEUGEOT : 596108
PEUGEOT : 596109
PEUGEOT : 596258
PEUGEOT: 1105693600
PIAGGIO : P82M
PORSCHE : 99902080210
PORSCHE : 99917002390
RENAULT : 0854864700
RENAULT : 0854407100
RENAULT : 7701414037
RENAULT : 0851798700
RENAULT : 7700659262
RENAULT : 7701392263
RENAULT : 7700647280
RENAULT : 7700647284
RENAULT : 7700619329
RENAULT : 7700647269
RENAULT : 7700647275
SAAB: 23412600
SOLO : 2300441
SOLO : 2300106
SOLO : 2300101
STEINBOCK : 014046
STEYR : 9020724
STEYR : 9020726
STIHL: 11074007000
VOLVO : 7072153
VOLVO : 72153
VOLVO : 570306
VOLVO : 000057015
VOLVO : 3104124
VOLVO : 239446
VW: 000057015
VW: 000057003
VW : N01780213
VW : N0178039
VW : N0178012
VW : N0178018
VW : N0178021
VW : N0178017
VW : N0178011
VW : N01780111
VW : N01780113
VW: 000057001
VW: 000057004
VW : 000057001A
VW : Z057064
VW : Z057003
VW : Z057060
ZUENDAPP: 26507101
ZUENDAPP: 25007604
ZUENDAPP: 24707106
ACDelco : S44F
ACDelco : S42FR
ACDelco : S42F
ACDelco : R44CF
ACDelco : S40F
ACDelco : N701
ACDelco: 56
ACDelco: 45F
ACDelco : 4502
ACDelco : 44F
ACDelco : 43FO
ACDelco : M42FF
ACDelco: 430Z
ACDelco : 43F
ACDelco : 42FF
ACDelco : 42LZ
ACDelco: 42F
ACDelco : 425Z
ACDelco: 425F
ACDelco : 422Z
ACDelco: 420Z
ACDelco: 42
ACDelco : F8
BERU: 00014357050001
BERU : 14XAU
BERU : 147AU
BERU : 145AU
BERU : M14175
BERU : A7
BERU : Z85
BERU : Z57
BERU : Z40
BOSCH w7AC
BOSCH w95T1
BOSCH w6AS
BOSCH w6BP
BOSCH w6AC
BOSCH w5AC
BOSCH w260T1
BOSCH w4AC
BOSCH : 0241219543
BOSCH w225T1
BOSCH w175T1
BOSCH w225P11S
BOSCH : W190M11S
BOSCH w10AC
BOSCH w125T4
BOSCH w125T1
BOSCH w10A
BOSCH : 0241245602
BOSCH : 0241245580
BOSCH : 0241240603
BOSCH : 0241235607
BOSCH : 0241235601
BOSCH : 0241235515
BOSCH : 0241235001
BOSCH : 0241225549
BOSCH : 0241225544
BOSCH : 0241219891
BOSCH w9AC
BOSCH w9ACO
CHAMPION : 15901004120
CHAMPION l9G
CHAMPION : L85
CHAMPION l82C110
CHAMPION l82CR02
CHAMPION l82C053
CHAMPION : L82
CHAMPION : L81
CHAMPION l7J
CHAMPION : L7
CHAMPION l6G
CHAMPION l5J
CHAMPION : L5
CHAMPION l4J
CHAMPION l11S
CHAMPION l10S
CHAMPION f80S
CHAMPION f75S
DENSO : W24FSZU
DENSO : W24FU
DENSO : W22FSU
DENSO : W20FSU
DENSO : W14FU
DUCELLIER : 599316
DUCELLIER : 599311
DUCELLIER : 599257
EYQUEM : 755
EYQUEM : 750
EYQUEM : 700
EYQUEM : 200
EYQUEM : C62
EYQUEM : C42
EYQUEM : 850
EYQUEM : 755X
HERCULES: 0298087006
HERCULES: 0998004001
KREIDLER : 2150203
KREIDLER : 081103
LETRIKA : M14225
LETRIKA: F80S
LETRIKA : F70
MAGNETI MARELLI: FC7N
MAGNETI MARELLI: CW6N
MAGNETI MARELLI: CW5N
MAGNETI MARELLI: CW55N
MOTORCRAFT : AV2X
MOTORCRAFT : AE82
MOTORCRAFT : AE62
MOTORCRAFT : AE6
MOTORCRAFT : AE4
MOTORCRAFT : AE52
MOTORCRAFT : AE3X
MOTORCRAFT : AE3XF
MOTORCRAFT : AE3
MOTORCRAFT : AE2
MOTORCRAFT : AE2X
NGK : 2129
NGK : 6921
NGK : 204
NGK : 203
NGK : 5110
NGK : 4510
NGK bL6H
NGK b7HVX
NGK b7HS10
NGK b7HV
NGK b7HCS
NGK b7HS
NGK b6HS
NGK b7HC
NGK b6H
NGK : 2792
NGK : 2421
NGK : 2417
PAL: SUPERN8
PAL: N8
PAL: N7
PAL: N17C
PAL: N17
PAL: N15C
PAL: N15
PAL: N14
PAL: N14C
PRESTOLITE ELEKTRISCH : 14E4
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 1.400
ROTAX : 297310
ROTAX : 999370
SACHS : 0298087006
SACHS : 0298087003
SACHS : 0298087002
SACHS : 0998004001
SACHS : 0998004000
SACHS : 0965155000
SACHS : 80480305
SEV-MARCHAL: 6N
SEV-MARCHAL: 4N
SEV-MARCHAL: 37S
SEV-MARCHAL : 36B
SEV-MARCHAL : 35B
SEV-MARCHAL: 34S
UNIPART : GSP560
UNIPART: GSP4256
UNIPART : GSP2050
VALEO : 4N
| ALPINE | 1300 | 1.3 | 73 | Coupé | 01/1974 - 12/1975 |
| APRILIA MOTOREN | GULLIVER | Gulliver LC CatCon (LH) | 4 | Motor | 01/1997 - 12/1999 |
| SR | SR 50 LC CatCon (LB) | 4 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | |
| SR 50 LC Ditech (RL) | 5 | Motor | 01/2001 - 12/2004 | ||
| SR 50 R (VF) | 4 | Motor | 01/2005 - / | ||
| SR 50 straat (VF) | 4 | Motor | 01/2005 - / | ||
| BARKAS | B 1000 Bestelwagen (KM) | 1.3 (KM/1) | 58 | Van | 01/1976 - 12/1991 |
| BENELLI MOTOREN | 491 | 491 RR | 4 | Motor | 01/2001 - 12/2006 |
| 491 ST | 4 | Motor | 01/2001 - 12/2006 | ||
| 654 | 654 Sport | 50 | Motor | ||
| S | S 50 Super Luxus | 3 | Motor | ||
| BMW | 503 Cabrio | 3.2 | 140 | Cabrio | 01/1957 - 05/1961 |
| BORGWARD | ISABELLA | 1.5 | 75 | Drie delen | 06/1954 - 02/1962 |
| CITROËN | ID | 20 | 90 | Drie delen | 01/1969 - 08/1975 |
| ID-pauze | 20 F | 90 | Pauze | 02/1969 - 10/1972 | |
| ID Cabrio | 19 | 70 | Cabrio | 08/1956 - 12/1965 | |
| FIAT | 1000er-Serie | 1100 | 39 | Drie delen | 07/1953 - 06/1961 |
| 1500 | 75 | Drie delen | 11/1964 - 10/1968 | ||
| 1200 (103 G) | 52 | Drie delen | 02/1959 - 03/1962 | ||
| 1300 (116) | 61 | Drie delen | 11/1961 - 02/1967 | ||
| 1400 (101.000) | 44 | Drie delen | 01/1950 - 12/1954 | ||
| 1400 A | 50 | Drie delen | 01/1954 - 12/1955 | ||
| 1400 B | 58 | Drie delen | 01/1956 - 12/1958 | ||
| 1500 (116) | 67 | Drie delen | 11/1961 - 03/1969 | ||
| 1900 A | 70 | Drie delen | 01/1954 - 12/1959 | ||
| 1900 B | 80 | Drie delen | 01/1956 - 12/1958 | ||
| 1400 Cabrio (101) | 1400 | 44 | Cabrio | 01/1950 - 01/1954 | |
| 1900 Coupé | 1900 B | 80 | Coupé | 01/1956 - 12/1958 | |
| JAGST (770_) | 770 | 23 | Speciale ontwikkelingen | 03/1968 - 02/1971 | |
| FORD | TAUNUS `51 | 1.2 | 34 | Drie delen | 01/1951 - 08/1953 |
| TAUNUS 12M (P4) | 1.5 TS | 54 | Drie delen | 12/1962 - 04/1967 | |
| TAUNUS 12M Coupé (P4) | 1.5 TS | 54 | Coupé | 12/1962 - 04/1967 | |
| KREIDLER MOTOREN | FLORETT | Florett 80 Hakmolen | 8 | Motor | |
| Florett 80 Economie | 8 | Motor | |||
| Florett 80 Luxus | 8 | Motor | |||
| Florett 80 Standaard | 8 | Motor | |||
| MUSTANG | Mustang 80 | 8 | Motor | ||
| KTM MOTORFIETSEN | CHRONO | Chrono | 4 | Motor | 01/1995 - 12/1995 |
| Chrono 502 | 4 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | ||
| GO | Ga 50 | 4 | Motor | 01/1994 - 12/1998 | |
| Ga 50 Editie | 4 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | ||
| MERCEDES-BENZ | 170 (W170) | S | 52 | Speciale ontwikkelingen | 05/1949 - 10/1956 |
| V | 45 | Speciale ontwikkelingen | 06/1946 - 05/1950 | ||
| PONTON (W120) | 180 (120.010) | 65 | Drie delen | 07/1953 - 12/1962 | |
| MOSKVICH | 403 | E 1.4 | 45 | Drie delen | 03/1962 - / |
| I E 1.4 | 45 | Drie delen | 02/1964 - / | ||
| MZ MOTORFIETS | ETZ | ETZ 125 (ETZ125) | 10 | Motor | 01/1985 - 12/1991 |
| ETZ 125 Klassiek | 10 | Motor | 01/1992 - / | ||
| ETZ 125 GOUD (ETZ125) | 10 | Motor | 01/1992 - / | ||
| MOSKITO | Moskito 50 | 4 | Motor | 01/1997 - 12/1998 | |
| Moskito 50 FB | 4 | Motor | 01/1998 - 12/2000 | ||
| TS | TS 125 | 10 | Motor | 01/1973 - 12/1985 | |
| PEUGEOT MOTOREN | ELYSEO | Elyseo (G1A) | 4 | Motor | 01/1998 - 12/2004 |
| Elyseo 150 (G2A) | 14 | Motor | 01/2001 - 12/2004 | ||
| Elyseo 150 de Luxe (G2A) | 14 | Motor | 01/2002 - 12/2004 | ||
| Elyseo deLuxe (G1A) | 4 | Motor | 01/2002 - 12/2005 | ||
| FOX | Vos L (T057DE) | 4 | Motor | 01/1994 - 12/1997 | |
| Fox LA (T057ADE) | 1 | Motor | 01/1994 - 12/1997 | ||
| LUDIX | Ludix 2 Blaster Rcup | 4 | Motor | 05/2007 - 12/2008 | |
| Ludix 2 Elegantie (L1) | 4 | Motor | 02/2007 - 12/2009 | ||
| Ludix Zuur (L1) | 4 | Motor | 01/2006 - 12/2008 | ||
| Ludix Blaster L/C (L1) | 5 | Motor | 01/2005 - 12/2007 | ||
| Ludix Klassiek (L1) | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2005 | ||
| Ludix Elegantie (L1) | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2007 | ||
| Ludix Funky Rood (L1) | 4 | Motor | 01/2006 - 12/2008 | ||
| Ludix Eén (L1) | 4 | Motor | 02/2004 - 12/2007 | ||
| Ludix-slang (L1) | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2007 | ||
| Ludix Trend (L1) | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2008 | ||
| Ludix stedelijk spoor (L1) | 4 | Motor | 01/2006 - 12/2008 | ||
| SPEEDFIGHT | Speedfight 3 AC | 4 | Motor | 02/2009 - 12/2013 | |
| Speedfight 3 AC 4T | 4 | Motor | 04/2010 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 AC Donkere kant | 4 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 AC ijsblad | 4 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 AC Le Mans | 4 | Motor | 01/2011 - 12/2011 | ||
| Speedfight 3 AC Muziek | 4 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 AC RS | 4 | Motor | 04/2010 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 AC Team Peugeot | 4 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 LC | 5 | Motor | 02/2009 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 LC Donkere kant | 5 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 LC ijsblad | 5 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 LC Le Mans | 5 | Motor | 01/2011 - 12/2011 | ||
| Speedfight 3 LC RS | 5 | Motor | 04/2010 - 12/2013 | ||
| Speedfight 3 LC Team Peugeot | 5 | Motor | 01/2011 - 12/2013 | ||
| Speedfight 50 RCup AC | 4 | Motor | 05/2007 - 12/2008 | ||
| Speedfight 50 RCup LC | 5 | Motor | 05/2007 - 12/2008 | ||
| Speedfight AC (S1BDE) | 4 | Motor | 01/1997 - 12/2000 | ||
| Speedfight AC 307 WRC | 4 | Motor | 01/2005 - 12/2006 | ||
| Speedfight AC IJzer X | 4 | Motor | 01/2006 - 12/2007 | ||
| Speedfight AC Motorsport | 4 | Motor | 04/2007 - 12/2008 | ||
| Speedfight AC Zilver Sport | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2007 | ||
| Speedfight AC-overwinningen | 4 | Motor | 08/2006 - 12/2007 | ||
| Snelheidsfight Dunlop | 5 | Motor | 01/2003 - 12/2004 | ||
| Snelheidsgevecht Woedend | 5 | Motor | 01/2003 - 12/2004 | ||
| Speedfight LC | 5 | Motor | 01/1996 - 12/2000 | ||
| Speedfight LC 307 WRC (S1BDE) | 5 | Motor | 01/2005 - 12/2006 | ||
| Speedfight LC IJzeren X | 5 | Motor | 01/2006 - 12/2007 | ||
| Speedfight LC Motorsport | 5 | Motor | 04/2007 - 12/2008 | ||
| Speedfight LC P | 5 | Motor | 01/1997 - 12/2000 | ||
| Speedfight LC Silver Sport (S1BDE) | 5 | Motor | 01/2004 - 12/2007 | ||
| Overwinningen Speedfight LC | 5 | Motor | 08/2006 - 12/2007 | ||
| Speedfight LC WRC | 5 | Motor | 01/2003 - 12/2005 | ||
| Speedfight Ultieme Editie AC | 4 | Motor | 02/2008 - 12/2008 | ||
| Speedfight Ultieme Editie LC | 5 | Motor | 02/2008 - 12/2008 | ||
| Speedfight X-Race | 5 | Motor | 01/2002 - 12/2004 | ||
| SQUAB | Squab | 5 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | |
| TKR | TKR 307 WRC | 4 | Motor | 01/2005 - 12/2006 | |
| TKR 50 (S1ADE) | 4 | Motor | 01/2001 - 12/2013 | ||
| TKR 50 Straatplank | 5 | Motor | 01/2001 - 12/2002 | ||
| TKR woedend | 4 | Motor | 01/2004 - 12/2013 | ||
| TKR Metaal X (S1) | 4 | Motor | 01/2003 - 12/2004 | ||
| TKR Offroad | 5 | Motor | 01/2000 - 12/2002 | ||
| TKR RC Beker (S1) | 4 | Motor | 02/2007 - 12/2008 | ||
| TKR Straatzone | 4 | Motor | 01/2003 - 12/2004 | ||
| TKR-overwinningen (S1) | 4 | Motor | 02/2007 - 12/2008 | ||
| TREKKER | Trekker Offroad (S1ADE) | 5 | Motor | 01/1998 - 12/1999 | |
| Trekkerweg (S1ADE) | 5 | Motor | 01/1998 - 12/2000 | ||
| ZENITH | Zenith MA (FE052AD) | 1 | Motor | 05/1994 - 12/1996 | |
| Zenith MA Basic (FE052AD) | 1 | Motor | 05/1994 - 12/1997 | ||
| PORSCHE | 356 Cabriolet/Speedster | 1300 | 44 | Cabrio | 01/1950 - 12/1955 |
| 1500 | 60 | Cabrio | 01/1950 - 12/1955 | ||
| A 1600 | 60 | Cabrio | 01/1955 - 12/1959 | ||
| A 1600 S | 75 | Cabrio | 01/1955 - 12/1959 | ||
| 356 Coupé | 1300 | 44 | Coupé | 01/1950 - 12/1955 | |
| 1500 | 55 | Coupé | 01/1950 - 12/1955 | ||
| 1300 S | 60 | Coupé | 01/1950 - 12/1955 | ||
| A 1600 | 60 | Coupé | 01/1955 - 12/1959 | ||
| Een 1600 Super | 75 | Coupé | 01/1955 - 12/1959 | ||
| PUCH MOTOREN | X | X 50-2 Standaard | 1 | Motor | |
| X 50-3 Luxus | 1 | Motor | |||
| X 50-3 Standaard | 1 | Motor | |||
| X 50-4 S | 3 | Motor | |||
| RENAULT | 8 (113_) | 1.0 | 39 | Drie delen | 11/1962 - 10/1972 |
| 1.1 | 45 | Drie delen | 11/1962 - 10/1972 | ||
| ROVER | 200 (RF) | 214 i | 75 | 3/5 deuren | 11/1995 - 03/2000 |
| SACHS MOTORFIETS | REGGAE | Reggae | 5 | Motor | 01/1996 - 12/1996 |
| Reggae M | 5 | Motor | 01/1997 - 12/1997 | ||
| Reggae RS | 5 | Motor | 01/1996 - 12/1996 | ||
| SPEEDFIGHT | Speedfight luchtgekoeld | 5 | Motor | 01/1997 - 12/1997 | |
| Speedfight Vloeistofgekoeld | 7 | Motor | 01/1997 - 12/1997 | ||
| SPLINTER | Splinter 50 | 3 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | |
| SIMSON MOTOREN | HABICHT | Habicht 25 | 2 | Motor | 01/1996 - 12/2002 |
| Habicht 50 | 3 | Motor | 01/1996 - 12/2002 | ||
| Habicht 50 Basis | 3 | Motor | 01/1996 - 12/2002 | ||
| Habicht 50 S | 3 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | ||
| Habicht 80 | 6 | Motor | 01/1996 - 12/2002 | ||
| Habicht 80 Basis | 6 | Motor | 01/1996 - 12/2002 | ||
| Habicht 80 S | 6 | Motor | 01/1996 - 12/1997 | ||
| S | S 53 B | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | |
| S 53 Beta | 3 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| S 53 CX | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1995 | ||
| S 53 E | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1995 | ||
| S 53 N | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1995 | ||
| S 53 OF | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1995 | ||
| S 53-50 Alpha B | 3 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| S 53-50 Alfa C | 3 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| S 53-M Alfa B | 2 | Motor | 01/1994 - 12/1995 | ||
| S 53-M Alfa C | 2 | Motor | 01/1994 - 12/1995 | ||
| SPERBER | Sperber 25 Strand RAC. | 2 | Motor | 01/1998 - 12/2002 | |
| Sperber 50 | 3 | Motor | 01/1997 - 12/2001 | ||
| Sperber 50 BASIC | 3 | Motor | 01/1996 - 12/1996 | ||
| Sperber 50 Beach RAC. | 3 | Motor | 01/1998 - 12/2002 | ||
| Sperber 50 M. ÖD | 3 | Motor | 01/1997 - 12/2002 | ||
| Sperber 80 | 6 | Motor | 01/1997 - 12/1998 | ||
| Sperber 80 Basis | 6 | Motor | 01/1996 - 12/1996 | ||
| Sperber 80 M. ÖD | 6 | Motor | 01/1997 - 12/1998 | ||
| SR | SR 50 CC | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | |
| SR 50 CCE | 3 | Motor | 01/1993 - / | ||
| SR 50 XC | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | ||
| SR 50 XCE | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | ||
| SR 50 XG | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | ||
| SR 50 XGE | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1996 | ||
| SR 50/1 B | 3 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| SR 50/1-M GAMMA G | 2 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| SR 50/1-M Gamma GE | 2 | Motor | 01/1994 - 12/1996 | ||
| STAR | Ster 80 Klassiek | 6 | Motor | 01/1996 - 12/2002 | |
| SKODA | 100 | 1.0 | 39 | Drie delen | 01/1970 - 12/1977 |
| 110 | 1.1 L | 45 | Drie delen | 12/1969 - 03/1982 | |
| 110 Coupé | 1.1 R | 52 | Coupé | 07/1970 - 03/1982 | |
| OKTAVIA | 1.1 | 39 | Drie delen | 04/1959 - 02/1962 | |
| 1.2 Super | 44 | Drie delen | 02/1961 - 10/1971 | ||
| SOLO MOTOREN | 713 | 713-2 SL Klassiek | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1998 |
| 713-SL 2 | 2 | Motor | |||
| 723 | 723 Bossini | 3 | Motor | 01/1993 - / | |
| SUZUKI MOTOREN | RV | RV 125 | 8 | Motor | 01/1973 - 12/1973 |
| TALBOT | SIMCA 1301 | 1.3 LS | 60 | Drie delen | 08/1966 - 07/1972 |
| 1.3 LS,GL,GLS | 54 | Drie delen | 08/1966 - 07/1972 | ||
| 1.3 Spezial | 54 | Drie delen | 05/1974 - 11/1976 | ||
| SIMCA 1301 Landgoed | 1.3 | 54 | Pauze | 08/1966 - 07/1972 | |
| 1.3 Spezial | 69 | Pauze | 10/1970 - 07/1972 | ||
| TRIUMPH | TR 2 | 2.0 | 90 | Cabrio | 01/1953 - 12/1955 |
| TR 3 | 2.0 | 95 | Cabrio | 12/1955 - 12/1957 | |
| TR 3A | 2.0 | 95 | Cabrio | 12/1957 - 12/1961 | |
| 2.2 | 100 | Cabrio | 01/1959 - 12/1961 | ||
| TR 4A | 2.2 | 104 | Cabrio | 12/1965 - 12/1967 | |
| VW | 1500,1600 (31) | 1.5 S | 54 | Drie delen | 08/1963 - 07/1965 |
| 1.6 L | 50 | Drie delen | 07/1964 - 07/1973 | ||
| 1500,1600 Variant (36) | 1.5 S | 54 | Pauze | 08/1963 - 07/1965 | |
| BEETJE | 1.2 (42005) | 30 | Speciale ontwikkelingen | 01/1954 - 07/1965 | |
| 1302 1.2 (11) | 34 | Speciale ontwikkelingen | 08/1969 - 08/1972 | ||
| 1302 1.6 (11) | 50 | Speciale ontwikkelingen | 01/1970 - 08/1972 | ||
| 1303 1.2 (13) | 34 | Speciale ontwikkelingen | 07/1972 - 02/1976 | ||
| 1303 1.6 (13) | 48 | Speciale ontwikkelingen | 08/1972 - 12/1979 | ||
| 1303 LS,S 1.6 (13) | 50 | Speciale ontwikkelingen | 08/1972 - 12/1979 | ||
| 1600 (Mexico) | 46 | Speciale ontwikkelingen | 05/1973 - 09/1992 | ||
| BEETLE cabriolet (15) | 1302 1.3 | 39 | Cabrio | 08/1970 - 07/1974 | |
| 1302 1.6 | 46 | Cabrio | 08/1970 - 07/1974 | ||
| 1302,1303 1.6 | 50 | Cabrio | 07/1970 - 06/1979 | ||
| 1303 1.2 | 34 | Cabrio | 04/1975 - 12/1979 | ||
| 1500 1.5 | 44 | Cabrio | 01/1966 - 12/1970 | ||
| Karmann 1.3 | 40 | Cabrio | 07/1964 - 07/1970 | ||
| KARMANN GHIA Coupé (14, 34) | 1500 | 44 | Coupé | 01/1966 - 12/1969 | |
| 1600 | 50 | Coupé | 01/1970 - 12/1973 | ||
| KARMANN GHIA Cabrio (14, 34) | 1200 | 34 | Cabrio | 09/1957 - 12/1964 | |
| 1500 | 39 | Cabrio | 07/1964 - 07/1974 | ||
| TRANSPORTER / CARAVELLE III Bus/Autocar | 1.6 | 50 | Bus/Auto | 05/1979 - 12/1982 | |
| VERVOER I Bus/Auto (22, 24, 25, 28) | 1.1 (44593) | 24 | Bus/Auto | 01/1950 - 12/1962 | |
| 1.2 | 34 | Bus/Auto | 11/1962 - 08/1966 | ||
| 1.5 | 44 | Bus/Auto | 07/1966 - 07/1967 | ||
| 1.6 | 48 | Bus/Auto | 06/1966 - 07/1967 | ||
| TRANSPORTER I Dieplader/chassis (26) | 1.2 | 34 | Truck/chassis | 01/1950 - 03/1962 | |
| 1.5 | 44 | Truck/chassis | 06/1966 - 10/1970 | ||
| VERVOER I Bestelwagen (21, 23) | 1.2 | 34 | Van | 01/1950 - 03/1962 | |
| 1.5 | 44 | Van | 02/1962 - 12/1968 | ||
| 1.6 | 48 | Van | 08/1964 - 12/1968 | ||
| TRANSPORTER II Bus/Autocar | 1.6 | 47 | Bus/Auto | 08/1967 - 07/1970 | |
| TRANSPORTER II platformwagen/chassis | 1.6 | 50 | Truck/chassis | 08/1968 - 07/1979 | |
| Bestelwagen | 1.6 | 50 | Van | 08/1970 - 04/1979 | |
| Bestelwagen TRANSPORTER III | 1.6 | 50 | Van | 05/1979 - 12/1982 | |
| WARTBURG | 353 | 1.0 | 50 | Drie delen | 04/1969 - 02/1975 |
| 1.0 (353 W 000) | 50 | Drie delen | 02/1975 - 08/1988 | ||
| 353 Breken | 1.0 | 50 | Pauze | 02/1975 - 01/1989 | |
| YAMAHA MOTOREN | AXIS | Axis 50 CatCon (3UG) | 4 | Motor | 01/1995 - 12/1997 |
| Axis 50 CatCon (5AK) | 1 | Motor | 01/1995 - 12/1998 | ||
| BW's | BW 50 | 3 | Motor | 01/1993 - 12/1994 | |
| BW 50 (4BX/4RD) | 5 | Motor | 01/1991 - 12/1996 | ||
| BW 50 Bump CatCon (4VA) | 5 | Motor | 01/1997 - 12/1999 | ||
| BW 50 NG | 5 | Motor | 01/1995 - 12/1999 | ||
| BW 50 NG CatCon (SA056) | 4 | Motor | 01/1999 - 12/2008 | ||
| BW 50 R (4BX/4RD) | 5 | Motor | 01/1991 - 12/1996 | ||
| BW 50 SPY CatCon (4VA) | 5 | Motor | 01/1995 - 12/1999 | ||
| BWs 100 CatCon (SB02) | 8 | Motor | 01/1999 - 12/2001 | ||