Amortizor BILSTEIN B6 spate pentru Audi Q5 (8R) Quattro 11.08

BILSTEIN
Referință: BIL-24-145978
Cod furnizor: 24-145978

Preț: 145,35 € Include TVA
Preț normal: 153,00 € -5% Reducere
Promoția se încheie în: 04 Z 06 O 46 M 59 S
La comandă În medie, în 30 zile.
Indisponibil în magazin (Montpellier)
Câștigați 145 puncte de fidelitate
Amprenta de carbon: 5.17 kg CO₂

Amortizorul BILSTEIN B6 reprezintă un compromis între tipul B4 (de serie) și tipul B8 (de performanță). Acest amortizor menține un confort apropiat de cel de serie al modelului dvs. Audi Q5 (8R) Quattro 11.08, sporind în același timp performanțele în cazul transportului de sarcini grele, al tracțiunii sau al condusului dinamic. Beneficiați de o ținută de drum și o stabilitate îmbunătățite chiar și în utilizarea zilnică a Audi Q5 (8R) Quattro 11.08
Acest model se montează pe roțile din spate ale modelului Audi Q5 (8R) Quattro 11.08.
Vândut la bucată



MarcăTipModelAnPreț
AudiA4 (8K), inclusiv break și quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI cu cutie de viteze manuală, șasiu sport11.07-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard11.07-spate
A4 (8K5) Avant quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu sport4,08-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard4,08-spate
3.2 FSI Tiptronic, 3.0 TDI, șasiu sport4,08-spate
3.2 FSI Tiptronic, 3.0 TDI, șasiu standard4,08-spate
A4 (8K5) Față fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI cu cutie de viteze manuală, șasiu sport4,08-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard4,08-spate
2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze automată, șasiu sport4,08-spate
2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 FSI, cutie automată, șasiu standard4,08-spate
A5 (8F7) Cabrio Quattro fără suspensie electronică reglabilă2.0 TFSI, 3.2 FSI, șasiu sport3,09-spate
2.0 TFSI, 3.2 FSI, șasiu standard3,09-spate
3.0 Tdi6,07–6,16spate
3.0 TDI șasiu sport, S56,07-6,16spate
A5 (8F7) Cabrio fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, șasiu sport3.09-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, șasiu standard3,09-spate
2.7 Tdi, 3.2 Tfsi, șasiu sport3,09-spate
2.7 Tdi, 3.2 Fsi, șasiu standard3,09-spate
A5 (8T3) inclusiv Quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8T TFSI, 2.0TFSI, 2.0TDI, șasiu standard10.07-spate
1.8T TFSI, 2.0TFSI, șasiu sport10.07-spate
2.7 TDI, 3.2 FSI, 3.0 TDI, șasiu sport6,07-spate
2.7 TDI, 3.2 FSI, 3.0 TDI, șasiu standard6,07-spate
S5, RS56,07-spate
A5 (8TA) inclusiv Sportback Quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI9.09-spate
2.7Tdi, 3.0Tdi, 3.2Tfsi9.09-spate
S59,09-spate
A6 (4G)2.0Tfsi, 2.0Tdi, 2.8Fsi, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3,11-spate
3.0Tdi, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3,11-spate
A6 (4G) Față2.0 TDI, 2.8 FSI, 3.0 TDI cu cutie de viteze manuală, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TDI cu cutie automată, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A6 (4G) față Quattro2.0 TFSI, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
2.8 FSi, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0Tfsi, 3.0Tdi, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A6 (4G) Quattro2.8 FSI, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0Tfsi, 3.0Tdi, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A7 Sportback (4G)2.8 FSI, 2.8 FSI Quattro, 3.0 TDI, cu excepția suspensiei pneumatice11.10-spate
3.0TFSI Quattro, 3.0TDI Quattro, cu excepția suspensiei pneumatice11.10-spate
Q5 (8R) Quattro2.0 TFSI, 2.0 TDI11.08spate
3.0 Tdi, 3.2 Fsi11.08spate

16 alte produse din aceeași categorie:

Clienții care au cumpărat acest produs au cumpărat și: