De RC6-E serie van CL-Remmen (Carbone Lotharingen) is ideaal voor duurraces van 6 uur tot 24 uur. Het biedt uitstekende remprestaties en vermindert remblok- en schijfslijtage. Hij is gemakkelijk in te bouwen en biedt een grotere remstabiliteit bij alle temperaturen. De gemiddelde wrijvingscoëfficiënt van de RC6 is 0,46
| ALFA ROMEO | 75 | 1.8 Turbo | 86-92 |
| 2.0 | 85-88 |
| 2.0 TS | 85-92 |
| 2.5 | 85-86 |
| 86-89 |
| 3.0 | 87-93 |
| Alfetta | 2.0 | 86-87 |
| GTV 2.0 | 83-87 |
| GTV6 2.5 | 79-83 |
| Giulietta | 2.0 Turbo | 84-85 |
| Milaan | Goud 2,5 | 87-89 |
| Platinium 2.5 | 87-88 |
| Zilver | 87-87 |
| Verde 3.0 | 88-89 |
| RZ | Zagato 3.0 V6 | 90-92 |
| Spin | Afgestudeerd | 86-90 |
| Quadrifoglio | 86-90 |
| Veloce | 83-90 |
| SZ | 3.0 Coupé | 90-92 |
| BMW | E21 | 315 1.6 | 81-84 |
| 316 1.6 | 75-82 |
| 316 1.8 | 80-83 |
| 318 1.8 | 75-82 |
| 320 2.0 | 75-82 |
| 323 2.3 | 78-82 |
| E87 | 3.0 | 05- |
| KTM | X-Bow | (leeg) | 08- |
| LOTUS | Spirit | 2.0 | 75-80 |
| 2.2 | 80-85 |
| MITSUBISHI | Lancering | Evolution FQ-400 | 08- |
| Evolution X 2.0 Turbo | 07-14 |
| MORGAN | Plus 4 | 2.0 | 85- |
| Plus 8 | 3.5 V8 157 pk | 68- |
| 3.5i V8 164 pk | 68- |
| 3.9 V8 185 pk | 90-94 |
| OPEL | Ascona | B 1.6 | 75-81 |
| B 1.9 | 75-78 |
| Commodore | B 2.5 | 72-77 |
| Kadett | C 1.9 | 73-79 |
| C 2.0 | 73-79 |
| Manta | B 1.9 | 75-77 |
| B 2.0 | 77-81 |
| Speedster | 2.2 Atmo 16V | 00- |
| RENAULT | Clio 3 | R3 asfaltrally | 09- |
| SUBARU | Impreza 2 | 2.5 16V Turbo STI | 05-07 |
| WRX STI 2.0 16V Turbo 4WD 265 pk | 01-05 |
| WRX STI 2.0 16V Turbo 4WD 320 pk | 02-05 |
| Impreza 3 | WRX STI Gr. N Rally op asfalt | 06- |
| WRX STI S 300 pk | 08- |
| TESLA | Roadster | (leeg) | 09-12 |
| VAUXHALL | Carlton | 2.0 | 77-82 |
| Ruiter | 1.9 | 75-78 |
| Chevette | 1.2 | 75-84 |
| 1.3 | 75-84 |
| 2.3 | 77-84 |
Producten die bedoeld zijn voor het aanpassen van voertuigen voor wedstrijddoeleinden kunnen het gebruik ervan op de openbare weg verboden maken, voor zover zij de kenmerken van het voertuig zoals vermeld in het door de bevoegde autoriteiten afgegeven typegoedkeuringscertificaat aanzienlijk wijzigen (geluidsniveau, uitstoot van verontreinigende stoffen, maximumsnelheid, bandenmaten, enz.).