Champion N5C bougie x10

CHAMPION
Referentie: CH-OE074T10
Leveranciersref.: OE074/T10

Prijs: € 30,90 Belasting inbegrepen
Op voorraad
Beschikbaar in de winkel (Montpellier)
Shipped today vanuit ons magazijn
Spaar 30 loyaliteitspunten
CO₂-voetafdruk: 0.11 kg CO₂

Kampioen N5C bougie
Verkocht per : 10

CHAMPION is een lang gevestigde en zeer gerespecteerde fabrikant van ontstekingssystemen (bougies, spoelen, kabelbomen, enz.).
Een breed assortiment bougies voor verschillende toepassingen: originele vervangings-, tuning- en competitiemotoren.
Ze ontwerpen en produceren kaarsen met platina, iridium, koper en titanium elektroden, met enkelvoudige of meervoudige bodems.
Champion bougies zijn een uitstekende keuze voor je motor en bieden de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.

Als je twijfels hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met een van onze adviseurs.

à‰ elektrodenafstand (mm) : 0,7
Type aansluiting: M4/SAE
Draad: M14x1.25
Sleutelopening: 21
Bougie: 1-aarde elektrode
Bougie: met platte pakkingzitting
Schroefdraadlengte (mm): 19

Gelijkwaardigheid :
ALLIS-CHALMERS : 4905797
ALLIS-CHALMERS: 74905796
ALLIS-CHALMERS: 74905798
ALLIS-CHALMERS: 79001651
AUTOMUNIE: 0093302331009
AUTO UNIE : N0178111
AUTO UNIE : N01781119
BMW: 12121351716
DAF: 215206
FERRARI : 113538
GLAS: 393
HITACHI : L45W
HITACHI: L45X
HITACHI : L46X
LAND ROVER : RTC3569
MASSEY FERGUSON: 834245MI
MERCEDES-BENZ: 0021597403
MERCEDES-BENZ: 0011596503
PEUGEOT : 596123
PEUGEOT : 596115
PEUGEOT : 596112
RENAULT : 0855939100
RENAULT : 0855800600
ZETEL : EA91900004
STEYR : 9050703
STEYR : 9050702
VOLVO : 000057007
VW : N0178133
VW : N01781315
VW : N01781314
VW : N01781225
VW : N0178131
VW : N01781215
VW : N01781222
VW : N0178118
VW : N0178121
VW : N01781119
VW : N01781130
VW : N01781170
VW : N01781124
VW : N01781117
VW : N0178111
VW: 000057006
VW: 000057005
VW : Z057004
VW: Z057037
VW : Z057059
VW : Z057065
VW : Z057057
VW : Z057008
VW: 000057007
VW : 101000009AA
VW : 101000012AA
ZUENDAPP: 28007140
ACDelco : S44XL
ACDelco : S43XL
ACDelco : R46N
ACDelco : R46XL
ACDelco : R44CXL
ACDelco : 47XL
ACDelco : FL9
ACDelco : 46XL
ACDelco : C44XL
ACDelco : C44N
ACDelco : C43N
ACDelco: 46N
ACDelco : 45XL
ACDelco : 44XL
ACDelco: 43N
ACDelco: 44N
BERU : 147CU
BERU : Z58
BOSCH : 0241235609
BOSCH : 0241235574
BOSCH : 0241235098
BOSCH : 0241235089
BOSCH : 0241229600
BOSCH w9CC
BOSCH w9CL
BOSCH w95T2
BOSCH w9C
BOSCH w8CC
BOSCH w8CD
BOSCH w8C
BOSCH w8C0
BOSCH w7CC
BOSCH w7CCO
BOSCH w225T2
BOSCH w175M2
BOSCH : W175T2
BOSCH : 0241229579
BOSCH w145M2
BOSCH : W145T2
CHAMPION nA8
CHAMPION : N8
CHAMPION n8B
CHAMPION n5M
CHAMPION : N6
CHAMPION n5G
CHAMPION : N5
CHAMPION : N288
CHAMPION fE50
DENSO : WU14EU
DENSO : WU9EU
DENSO : W22EU
DENSO : W17EV
DENSO : W20ESU
DENSO : W17ES
DENSO : W17ESU
DENSO : W16ESL11
DENSO : W16ESU
DENSO : W14E
DENSO : W16ESL
EYQUEM : 705L
EYQUEM : 60L
EYQUEM : 600L
EYQUEM : 580L
LETRIKA : FE75S
MAGNETI MARELLI: CW6L
MOTORCRAFT : AG3X
MOTORCRAFT : AG3C
MOTORCRAFT : AG3
MOTORCRAFT : AG2
MOTORCRAFT : AG7
MOTORCRAFT : AG5
MOTORCRAFT : AG4
NGK : 4129
NGK : 2921
NGK : 7310
NGK : 6410
NGK b7E
NGK b6ES
NGK b6EM
NGK b6EBL
NGK b6EB11
NGK b6EB
NGK b6E
NGK b5EV
NGK b5ES
NGK b5EB
NGK b4ES
PAL: L8
PAL: L17C
PAL: L19C
PAL: L17
PAL: L15C
PAL: L15
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 14G7
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 14G5
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 14G4
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 14G3
PRESTOLITE ELEKTRISCH: 14G2
SEV-MARCHAL: 36HS
UNIPART: GSP130





Merk Model Motor Stroom Carrosseire Jaren
ALFA ROMEO 1900 1.9 80 Drie delen 10/1950 - 01/1954
1.9 Super 90 Drie delen 01/1954 - 09/1959
1.9 ti 100 Drie delen 01/1954 - 09/1959
1.9 ti Super 115 Drie delen 01/1954 - 09/1959
2300 2.3 141 Drie delen 03/1974 - 10/1980
2.3 ti 149 Drie delen 11/1976 - 10/1980
2600 Berlina 2.6 130 Drie delen 01/1962 - 12/1969
2600 Spider (106) 2.6 145 Cabrio 01/1961 - 12/1965
2600 Sprint 2.6 145 Coupé 01/1962 - 12/1966
MATTA terreinwagen met open laadbak 1.9 65 Off-roadvoertuig met open carrosserie 01/1952 - 12/1954
SPIDER (102) 2000 112 Cabrio 01/1958 - 12/1961
116 Cabrio 01/1958 - 12/1961
DAIMLER DART Cabrio SP250 141 Cabrio 04/1959 - 09/1964
GLAS 4 1004 39 Drie delen 07/1963 - 04/1967
JAGUAR Mk II 240 122 Drie delen 09/1959 - 10/1969
XK Coupé 120 160 Coupé 01/1950 - 10/1954
150 254 Coupé 09/1957 - 10/1960
269 Coupé 09/1957 - 10/1960
150 S 223 Coupé 09/1957 - 10/1960
XK Cabrio 120 160 Cabrio 01/1950 - 10/1954
150 254 Cabrio 09/1957 - 10/1960
269 Cabrio 09/1957 - 10/1960
150 S 223 Cabrio 09/1957 - 10/1960
LANCIA APPIA Berlina 1.1 48 Drie delen 03/1959 - 12/1961
APPIA Pauze 1.1 48 Pauze 03/1959 - 12/1961
ARDEA Berlina 0.9 29 Speciale ontwikkelingen 12/1939 - 11/1949
30 Speciale ontwikkelingen 11/1949 - 12/1952
AURELIA Berlina 1.8 56 Drie delen 01/1950 - 12/1953
2.0 64 Drie delen 01/1952 - 12/1953
70 Drie delen 01/1951 - 12/1953
90 Drie delen 01/1952 - 12/1953
2.3 87 Drie delen 01/1954 - 12/1955
AURELIA Coupé 2.0 80 Coupé 01/1951 - 12/1953
2.5 118 Coupé 01/1953 - 12/1958
AURELIA Cabrio 2.5 110 Cabrio 01/1956 - 12/1958
AURELIA Spin 2.5 118 Cabrio 01/1954 - 12/1955
FLAMINIA Berlina 2.5 102 Drie delen 01/1957 - 12/1960
110 Drie delen 12/1961 - 12/1962
FLAVIA Berlina 1.5 78 Drie delen 11/1960 - 11/1963
80 Drie delen 11/1963 - 12/1966
84 Drie delen 05/1967 - 12/1970
MG MAGNETTE 1.5 61 Drie delen 01/1953 - 05/1956
65 Drie delen 05/1956 - 04/1958
1.6 69 Drie delen 03/1961 - 09/1968
MITSUBISHI COLT LANCER (A7_) 1.2 55 Drie delen 01/1978 - 09/1979
MORRIS MINOR Drie delen 0.9 38 Drie delen 11/1955 - 12/1961
KLEINE Pauze 0.9 38 Pauze 11/1955 - 12/1961
OXFORD 1.5 60 Drie delen 11/1959 - 09/1962
1.7 86 Drie delen 05/1962 - 04/1970
PORSCHE 914 /6 2.0 110 Targa 11/1969 - 12/1973
1.7 80 Targa 01/1969 - 12/1973
1.8 86 Targa 08/1973 - 02/1976
2.0 100 Targa 01/1972 - 12/1975
VAUXHALL CRESTA 2.7 115 Drie delen 01/1964 - 10/1972
CRESTA Pauze 2.7 115 Pauze 01/1964 - 10/1972
VW 411,412 1.7 68 3/5 deuren 07/1968 - 08/1973
80 3/5 deuren 09/1969 - 08/1973
1.8 75 3/5 deuren 07/1973 - 03/1975
86 3/5 deuren 07/1973 - 03/1975
412 Variant 1.7 80 Pauze 01/1972 - 12/1973
1.8 E,LE 75 Pauze 07/1973 - 03/1975
86 Pauze 07/1973 - 03/1975
TRANSPORTER / CARAVELLE III Bus/Autocar 1.6 50 Bus/Auto 05/1979 - 12/1982
1.9 83 Bus/Auto 01/1983 - 07/1985
90 Bus/Auto 08/1983 - 07/1985
2.0 70 Bus/Auto 05/1979 - 12/1982
2.1 87 Bus/Auto 10/1986 - 07/1992
95 Bus/Auto 08/1985 - 07/1992
2.1 CAT 95 Bus/Auto 06/1989 - 07/1992
2.1 i 92 Bus/Auto 07/1989 - 07/1992
2.1 Syncro 87 Bus/Auto 10/1986 - 07/1992
95 Bus/Auto 08/1985 - 07/1992
TRANSPORTER II Bus/Autocar 1.7 66 Bus/Auto 08/1971 - 10/1973
1.8 68 Bus/Auto 11/1973 - 07/1975
2.0 70 Bus/Auto 08/1975 - 04/1979
Bestelwagen 1.7 67 Van 08/1971 - 12/1973
1.8 68 Van 11/1973 - 07/1975
2.0 69 Van 08/1975 - 07/1979
TRANSPORTER III platformwagen/chassis 1.9 83 Truck/chassis 10/1984 - 02/1989
2.0 69 Truck/chassis 05/1979 - 04/1986
2.1 95 Truck/chassis 08/1985 - 07/1992
2.1 i 92 Truck/chassis 07/1989 - 07/1992
2.1 Syncro 95 Truck/chassis 08/1985 - 07/1992
Bestelwagen TRANSPORTER III 1.6 50 Van 05/1979 - 12/1982
1.9 83 Van 10/1984 - 02/1989
90 Van 08/1983 - 02/1989
2.0 69 Van 05/1979 - 04/1986
2.1 95 Van 08/1985 - 07/1992
2.1 i 92 Van 07/1989 - 07/1992
2.1 Syncro 95 Van 08/1985 - 07/1992

5/5

Gebaseerd op 1 beoordelingen die aan een controle zijn onderworpen

Bekijk alle beoordelingen
  • 5 ★
    1
  • 4 ★
    0
  • 3 ★
    0
  • 2 ★
    0
  • 1 ★
    0
5/5 Geverifieerde beoordeling

bon produit

Gepubliceerd op 30/12/2024 door P F

16 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product kochten, kochten ook: