Champion N7YC bougie x10

CHAMPION
Referentie: CH-OE010T10
Leveranciersref.: OE010/T10

Prijs: € 28,90 Belasting inbegrepen
Op voorraad
Beschikbaar in de winkel (Montpellier)
Wordt morgen verzonden vanuit ons magazijn
Spaar 28 loyaliteitspunten
CO₂-voetafdruk: 0.14 kg CO₂

Champion N7YC bougie
Verkocht per : 10

CHAMPION is een lang gevestigde en zeer gerespecteerde fabrikant van ontstekingssystemen (bougies, spoelen, kabelbomen, enz.).
Een breed assortiment bougies voor verschillende toepassingen: originele vervangings-, tuning- en competitiemotoren.
Ze ontwerpen en produceren kaarsen met platina, iridium, koper en titanium elektroden, met enkelvoudige of meervoudige bodems.
Champion bougies zijn een uitstekende keuze voor je motor en bieden de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.

Als je twijfels hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met een van onze adviseurs.

Afstand tussen elektroden (mm): 0,9
Type aansluiting: M4/SAE
Draad: M14x1.25
Sleutelopening: 21
Bougie: 1-aarde elektrode
Bougie: met platte pakkingzitting
Schroefdraadlengte (mm): 19

Gelijkwaardigheid :
AUTOMUNIE: 0012700517009
AUTO-UNIE : N01781120
AUTO-UNIE : N01781213
BMW: 12128636166
BMW: 12128636168
BMW: 12121338145
BMW: 12121353286
BMW: 12128353286
BMW: 12121257081
BMW: 12121257082
CITROà'N : GX0618808A
CITROà'N : 75491695
CITROà'N : ZA3406176
CITROà'N : ZA4233922
CITROà'N : ZCT000012
CITROà'N : 75491697
CITROà'N : 75491694
FIAT : 3233922
FIAT : 1L45J
FIAT : 2284662
FIAT : 2301711
FIAT : 7554419
FIAT : 7554453
FIAT : 4249164
FIAT : 4345041
FORD : 1506413
FORD : 5099961
GLAS : 53
HITACHI : L45PW
LANCIA : 4233922
LANCIA : 2301711
LANCIA : 2284662
LANCIA : 4345041
LANCIA : 4345040
LANCIA : 4249164
MAN : 51259230022
MAN : 51259230023
MAN : 51259230020
MERCEDES-BENZ: 0011599403
MERCEDES-BENZ: 0011598503
MERCEDES-BENZ: 0031595803
MERCEDES-BENZ : A0031595703
MERCEDES-BENZ: 0011598403
MERCEDES-BENZ: 0031595703
MERCEDES-BENZ: 0011597103
MERCEDES-BENZ: 0031591303
MERCEDES-BENZ: 0021594203
MERCEDES-BENZ: 0021594103
MERCEDES-BENZ: 0011596803
MERCEDES-BENZ: 0021591503
MERCEDES-BENZ: 0021591403
MERCEDES-BENZ: 0021590903
MERCEDES-BENZ: 0011595103
MERCEDES-BENZ: 0021590803
MERCEDES-BENZ: 0011594703
MERCEDES-BENZ: 1101590003
OPEL : 1214110
OPEL : 1214039
OPEL : 1214025
PEUGEOT : PDO
PEUGEOT: 9561837880
PEUGEOT : 596265
PEUGEOT : 5962A1
PEUGEOT : 596245
PEUGEOT : 596216
PEUGEOT : 596143
PEUGEOT : 596127
PORSCHE : 99917016890
PORSCHE : 99917013990
PORSCHE : 99917013890
RENAULT : 7701366268
RENAULT : 7701414044
RENAULT : 7701366087
RENAULT : 7701366138
RENAULT : 7700861471
RENAULT : 7701366086
RENAULT : 7700659152
RENAULT : 7700647273
ZITTING: 0003910649
ZITTING: 0003901171
STEYR : 9050711
TALBOT: 0016631600
TALBOT: 0013112000
TALBOT: 0004345600
VOLVO : 000057023A
VOLVO : 273596
VOLVO : 273546
VOLVO : 273591
VOLVO : 1306604
VOLVO : 1276514
VOLVO : 000057022
VOLVO : 463512
VW : 101000002AC
VW : 191905452A
VW: 191905450M
VW : Z057141
VW : Z057062
VW: Z057040
VW : Z057023
VW : N0178139
VW : N0178137
VW : N0178136
VW : N01781354
VW : N01781330
VW : N01781324
VW : N01781318
VW : N01781312
VW : N01781313
VW : N01781310
VW : N01781240
VW : N0178124
VW : N01781237
VW : N01781223
VW : N01781220
VW : N01781213
VW : N01781212
VW : N01781177
VW : N01781155
VW : N01781152
VW: 000057022
VW : N01781150
VW : N01781141
VW : N01781122
VW : N01781120
VW : N01781118
VW : N01781114
VW : N01781113
VW : 000057023A
VW : N01781112
VW : 101000006AB
ACDelco : C42CXLS
ACDelco : C44NS
ACDelco : C41CXLS
BERU: Z50
BERU: Z22SB
BERU : Z22
BERU: 00013407020001
BOSCH : 0241240539
BOSCH : 0241240058
BOSCH : 0241240057
BOSCH w6DCO
BOSCH w6DC
BOSCH w215T30
BOSCH w200T27
BOSCH w200T30
CHAMPION fE85PS
CHAMPION : OE046T10
CHAMPION : UN79Y
CHAMPION n7YCX
CHAMPION oE046
CHAMPION n7Y
CHAMPION n7YCC
CHAMPION n7GY
CHAMPION n79Y
CHAMPION n65Y
CHAMPION : N279YC092
CHAMPION n279YC
DENSO : W20ET
DENSO : W20EX
DUCELLIER : 599303
DUCELLIER : 599302
DUCELLIER : 599249
DUCELLIER : 599248
EYQUEM : C72LS
EYQUEM : 80LS
EYQUEM : 800LS
EYQUEM : 707LS
LETRIKA : FE85PS
MAGNETI MARELLI: CWP7L
MAGNETI MARELLI: CW78LP
MOTORCRAFT : AG22C
MOTORCRAFT : AG22
NGK : 3355
NGK : 2412
NGK bU6EA11
NGK bU5EB11
NGK bP7ES
NGK : 206
NGK : 5328
PAL: L14YC
PAL: L14Y
PRESTOLITE ELEKTRISCH : 14G22
SEV-MARCHAL : GT342H
SEV-MARSAAL: 8U
UNIPART: GSP4352





Merk Model Motor Stroom Carrosseire Jaren
AUDI 100 (43, C2) 1.6 85 Drie delen 08/1976 - 07/1982
1.9 100 Drie delen 08/1980 - 07/1982
2.1 136 Drie delen 03/1977 - 07/1982
100 (44, 44Q, C3) 1.9 100 Drie delen 08/1982 - 07/1984
2.1 136 Drie delen 08/1982 - 07/1984
100 (C1) 1.9 112 Drie delen 09/1971 - 07/1976
100 Voor (43, C2) 1.6 85 Pauze 07/1977 - 02/1983
1.9 100 Pauze 08/1980 - 07/1982
2.1 136 Pauze 07/1977 - 02/1983
100 Voorkant (44, 44Q, C3) 1.9 100 Pauze 02/1983 - 07/1984
2.1 136 Pauze 08/1982 - 07/1984
100 Coupé (C1) 1.9 112 Coupé 08/1971 - 12/1976
115 Coupé 07/1970 - 07/1971
50 (86) 0.8 34 3/5 deuren 01/1976 - 07/1978
1.1 50 3/5 deuren 08/1974 - 07/1978
60 3/5 deuren 08/1974 - 07/1977
1.3 60 3/5 deuren 08/1977 - 07/1978
80 (80, 82, B1) 1.3 55 Drie delen 05/1972 - 07/1978
60 Drie delen 05/1972 - 07/1978
1.5 75 Drie delen 05/1972 - 08/1975
1.6 75 Drie delen 09/1975 - 07/1978
85 Drie delen 09/1975 - 07/1978
80 (81, 85, B2) 1.3 55 Drie delen 09/1978 - 07/1981
60 Drie delen 09/1978 - 07/1981
1.6 85 Drie delen 08/1978 - 02/1983
2.2 quattro 131 Drie delen 08/1982 - 07/1984
136 Drie delen 08/1982 - 07/1984
2.2 quattro (85Q) 136 Drie delen 08/1982 - 07/1984
90 (81, 85, B2) 2.0 115 Drie delen 10/1984 - 03/1987
2.2 136 Drie delen 10/1984 - 03/1987
2.2 E quattro 136 Drie delen 11/1984 - 03/1987
SNIJDEN (81, 85) 1.6 75 Coupé 07/1980 - 08/1981
1.8 75 Coupé 08/1981 - 07/1983
2.2 quattro 136 Coupé 10/1984 - 10/1988
BMW 02 (E10) 1502 75 Drie delen 01/1975 - 07/1977
1602 85 Drie delen 04/1971 - 07/1975
1600/2 85 Drie delen 12/1967 - 12/1971
2002 Ti 120 Drie delen 06/1968 - 04/1972
02 Cabrio (E10) 1600-2 86 Cabrio 12/1967 - 10/1971
02 Touring (E6) 1600 85 Pauze 05/1971 - 04/1973
1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux 120 Drie delen 01/1966 - 07/1972
5 (E12) 518 90 Drie delen 07/1974 - 05/1981
BMW MOTORFIETS R 100 R 100 CS (247) 69 Motor 01/1980 - 09/1984
R 100 GS (247E) 60 Motor 08/1990 - 12/1996
R 100 GS Parijs Dakar (247E) 60 Motor 01/1989 - 07/1990
R 100 GS Parijs Dakar Classic (247E) 60 Motor 01/1990 - 02/1996
R 100 R Classic (247E) 60 Motor 01/1994 - 12/1996
R 100 R Mystic (247E) 60 Motor 12/1993 - 01/1996
R 100 R (247E) 60 Motor 01/1992 - 12/1994
R 100 RS (247) 69 Motor 03/1976 - 12/1984
R 100 RS Classic (247) 60 Motor 07/1987 - 12/1995
R 100 RT (247) 69 Motor 01/1978 - 12/1984
R 100 RT Classic (247) 60 Motor 07/1987 - 12/1995
R 100 S (247) 65 Motor 04/1976 - 03/1978
69 Motor 04/1978 - 07/1980
R 100 T (247) 65 Motor 04/1977 - 10/1984
R 1100 R 1100 GS (R259) 78 Motor 01/1993 - 12/1999
R 75 R 75/6 (247) 50 Motor 09/1973 - 06/1976
R 75/7 (247) 50 Motor 05/1976 - 01/1979
R 80 R 80 (247) 50 Motor 01/1984 - 09/1995
R 80 GS Parijs Dakar (247E) 34 Motor 02/1990 - 09/1995
CITROà'N GS 1.1 54 3/5 deuren 09/1977 - 06/1980
57 3/5 deuren 09/1977 - 07/1981
1.2 58 3/5 deuren 04/1973 - 06/1979
A 1.3 65 3/5 deuren 09/1979 - 07/1986
GS pauze 1.1 54 Pauze 09/1977 - 06/1980
A 1.2 58 Pauze 04/1973 - 06/1979
A 1.3 65 Pauze 09/1979 - 07/1986
A Spezial 57 Pauze 07/1980 - 05/1982
FERRARI 208/308 308 GTB 255 Coupé 09/1975 - 06/1980
308 GTB Qv 240 Coupé 09/1982 - 06/1985
308 GTS 255 Coupé 09/1977 - 06/1980
308 GTS Qv 240 Coupé 09/1982 - 06/1985
DINO GT4 (208/308) 208 170 Coupé 02/1975 - 06/1980
308 255 Coupé 02/1974 - 06/1980
FIAT 125 (125_) 1.6 (TA) 100 Drie delen 05/1969 - 10/1973
850 Coupé (100_) 0.9 Sport 52 Coupé 02/1968 - 10/1972
850 Spin 0.9 Sport 52 Cabrio 03/1968 - 12/1972
FSO POLONEZ I 1.6 87 3/5 deuren 08/1986 - 08/1988
POLONEZ II 1.6 87 3/5 deuren 08/1988 - 08/1992
JAGUAR XJ 2.8 179 Drie delen 10/1968 - 10/1973
6 2.8 149 Drie delen 09/1968 - 09/1973
LANCIA FLAMINIA Berlina 2.8 129 Drie delen 08/1963 - 12/1970
FLAMINIA Coupé 2.8 140 Coupé 09/1963 - 12/1967
FLAVIA Berlina 1.8 92 Drie delen 08/1963 - 12/1966
96 Drie delen 05/1967 - 12/1970
1.8 i 102 Drie delen 11/1965 - 12/1966
107 Drie delen 05/1967 - 12/1969
2.0 115 Drie delen 05/1971 - 12/1974
131 Drie delen 06/1969 - 12/1970
140 Drie delen 08/1969 - 12/1970
FLAVIA Coupé 1.8 92 Coupé 08/1963 - 12/1968
1.8 i 102 Coupé 08/1965 - 04/1968
2.0 115 Coupé 05/1971 - 12/1973
131 Coupé 04/1969 - 12/1971
2.0 i 140 Coupé 01/1970 - 12/1971
FULVIA Berlina 1.1 71 Drie delen 11/1964 - 12/1969
1.2 87 Drie delen 02/1967 - 12/1969
FULVIA Berlina (818_) 1.2 79 Drie delen 08/1970 - 12/1972
87 Drie delen 12/1969 - 12/1970
1.3 84 Drie delen 08/1970 - 12/1972
95 Drie delen 12/1969 - 12/1970
FULVIA Coupé (818_) 1.2 80 Coupé 04/1965 - 12/1969
88 Coupé 03/1966 - 12/1967
LOTUS EUROPA 1.5 78 Coupé 10/1966 - 10/1970
1.6 106 Coupé 05/1970 - 04/1976
MASERATI GHIBLI 5.0 335 Coupé 01/1970 - 12/1973
GHIBLI Spin 4.9 335 Cabrio 06/1968 - 12/1973
INDY 4.2 260 Coupé 04/1969 - 12/1974
MERCEDES-BENZ Drie delen (W123) 230 (123.023) 109 Drie delen 02/1976 - 03/1981
250 (123.026) 129 Drie delen 02/1976 - 10/1979
140 Drie delen 10/1979 - 07/1985
280 (123.030) 156 Drie delen 02/1976 - 08/1981
KLASSE S (W108, W109) 280 SE,SEL (108.018, 108.019) 160 Drie delen 01/1968 - 08/1972
CUT (C123) 230 C (123.043) 109 Coupé 05/1977 - 04/1980
280 C (123.050) 156 Coupé 03/1977 - 03/1980
KNIPPEN (W111) 280 SE (111.024) 160 Coupé 01/1967 - 12/1971
KOMBI pauze (S123) 230 T (123.083) 109 Pauze 09/1977 - 03/1980
250 T (123.086) 129 Pauze 05/1978 - 10/1979
140 Pauze 05/1978 - 08/1982
280 TE (123.093) 185 Pauze 09/1977 - 11/1985
PAGODE (W113) 230 SL (113.042) 150 Cabrio 01/1963 - 01/1967
250 SL (113.043) 150 Cabrio 01/1966 - 01/1968
280 SL (113.044) 170 Cabrio 01/1968 - 03/1971
PONTON (W128) 220 SE (128.010) 120 Drie delen 01/1958 - 08/1959
SL (R107) 280 SL (107.042) 177 Cabrio 06/1976 - 09/1981
185 Cabrio 08/1974 - 07/1985
SL Coupé (C107) 280 SLC (107.022) 177 Coupé 06/1976 - 09/1981
185 Coupé 08/1974 - 09/1981
MOSKVICH 407 1.4 45 Drie delen 08/1958 - /
MOTO-MORINI MC 350 350 K2 27 Motor
350 Kanguro X2 27 Motor
350 Kanguro X3 27 Motor
COGUARO Coguaro 501 42 Motor
NIEUW New York 501 42 Motor
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S 80 Drie delen 10/1970 - 02/1975
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injectie (A02) 97 Drie delen 07/1968 - 02/1971
RENAULT 17 1.6 90 Coupé 03/1972 - 10/1980
92 Coupé 06/1974 - 08/1979
11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 80 3/5 deuren 10/1983 - 12/1987
1.7 (B/C37D) 87 3/5 deuren 06/1987 - 12/1988
1.7 (B/C37L) 73 3/5 deuren 10/1986 - 12/1988
1.7 (B/C37N) 88 3/5 deuren 10/1986 - 12/1988
16 (115_) 1.6 TX (1156) 93 3/5 deuren 06/1974 - 08/1980
18 (134_) 1.6 TS (1342) 97 Drie delen 05/1982 - 07/1986
18 Pauze (135_) 1.6 TS 97 Pauze 05/1982 - 07/1986
19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 107 3/5 deuren 05/1994 - 12/1995
1.8 (B/C53Y) 88 3/5 deuren 04/1992 - 12/1995
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 90 Cabrio 09/1993 - 06/1996
1.8 (D53V, 853F, D53C) 107 Cabrio 07/1994 - 06/1996
1.8 (D53Y) 88 Cabrio 04/1992 - 06/1996
19 II Chamade (L53_) 1.8 91 Drie delen 05/1992 - 09/1994
1.8 (453A/F) 90 Drie delen 04/1992 - 12/1995
1.8 (L538) 110 Drie delen 04/1992 - 05/1994
1.8 (L53V, L538) 107 Drie delen 05/1994 - 12/1995
1.8 (L53Y) 88 Drie delen 04/1992 - 12/1995
20 (127_) 1.6 (1271) 90 3/5 deuren 10/1975 - 05/1977
97 3/5 deuren 05/1977 - 12/1983
21 (B48_) 1.7 88 3/5 deuren 07/1989 - 05/1993
21 Met drie delen (L48_) 1.7 (L481) 75 Drie delen 03/1986 - 12/1987
1.7 (L482) 88 Drie delen 03/1986 - 03/1993
1.7 (L48M, L48F) 73 Drie delen 07/1986 - 02/1994
1.7 (L48N) 87 Drie delen 06/1987 - 04/1989
21 Pauze (K48_) 1.7 (K/S482) 88 Pauze 10/1986 - 12/1988
1.7 (K48M) 73 Pauze 06/1986 - 12/1989
1.7 (K48N) 87 Pauze 06/1987 - 04/1989
21 Bestelwagen (S48_) 1.7 88 Van 06/1986 - 04/1995
9 (L42_) 1.7 (L426) 80 Drie delen 09/1984 - 12/1989
1.7 (L42L) 75 Drie delen 10/1986 - 12/1988
1.7 (L42N) 88 Drie delen 10/1986 - 12/1988
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 92 3/5 deuren 01/1991 - 12/1993
FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 97 Coupé 10/1980 - 10/1985
Busverkeer (T5, T6, T7) 1.7 68 Bus/Auto 06/1986 - 04/1989
Busverkeer (TXW) 1.7 68 Bus/Auto 08/1992 - 08/1994
VERKEER Platformtruck/chassis (P6) 1.7 68 Vrachtwagen/chassis 06/1986 - 04/1989
VERKEER Platformheftruck/chassis (PXX) 1.7 68 Vrachtwagen/chassis 05/1989 - 08/1994
Licht vrachtwagenverkeer (T1, T3, T4) 1.7 68 Van 06/1986 - 04/1989
VERKEERBUS (TXX) 1.7 68 Van 08/1992 - 08/1994
69 Van 03/1989 - 08/1994
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 Turbo 146 3/5 deuren 10/1977 - 06/1980
VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 122 Drie delen 08/1974 - 07/1980
2.1 Turbo 155 Drie delen 08/1980 - 07/1984
2.3 133 Drie delen 08/1984 - 12/1989
136 Drie delen 08/1980 - 07/1983
140 Drie delen 08/1978 - 07/1980
240 pauze (P245) 2.1 122 Pauze 08/1974 - 07/1979
2.1 Turbo 155 Pauze 08/1980 - 07/1985
2.3 133 Pauze 08/1984 - 12/1988
136 Pauze 01/1983 - 12/1984
340-360 (343, 345) 2.1 122 3/5 deuren 08/1981 - 07/1982
740 (744) 2.3 129 Drie delen 08/1983 - 07/1984
136 Drie delen 08/1988 - 07/1990
740 Pauze (745) 2.3 136 Pauze 08/1989 - 07/1990
VW DERBY (86) 0.9 40 Drie delen 02/1977 - 09/1981
1.1 50 Drie delen 02/1977 - 09/1981
1.3 58 Drie delen 02/1977 - 09/1981
60 Drie delen 02/1977 - 09/1981
DERBY (86C, 80) 1.0 40 Drie delen 10/1981 - 12/1984
1.1 50 Drie delen 10/1981 - 07/1983
1.3 55 Drie delen 08/1983 - 12/1984
60 Drie delen 08/1981 - 07/1983
GOLF I (17) 1.1 50 3/5 deuren 04/1974 - 07/1983
52 3/5 deuren 08/1976 - 07/1980
1.3 60 3/5 deuren 08/1979 - 07/1983
GOLF I Cabriolet (155) 1.8 90 Cabrio 08/1983 - 09/1992
GOLF II (19E, 1G1) 1.0 45 3/5 deuren 11/1983 - 08/1985
1.3 55 3/5 deuren 08/1983 - 06/1987
58 3/5 deuren 08/1983 - 10/1986
1.8 Syncro 84 3/5 deuren 08/1987 - 07/1988
JETTA I (16) 1.1 50 Drie delen 08/1978 - 02/1984
1.3 60 Drie delen 08/1979 - 02/1984
1.6 85 Drie delen 08/1978 - 02/1984
JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 55 Drie delen 01/1984 - 06/1987
58 Drie delen 01/1984 - 10/1986
1.8

5/5

Gebaseerd op 4 beoordelingen die aan een controle zijn onderworpen

Bekijk alle beoordelingen
  • 5 ★
    4
  • 4 ★
    0
  • 3 ★
    0
  • 2 ★
    0
  • 1 ★
    0
5/5 Geverifieerde beoordeling

Pack de 10, avantageux niveau tarif.

Gepubliceerd op 16/02/2026 door Laurent C

5/5 Geverifieerde beoordeling

PRIX RAPIDITÉ DE LIVRAISON

Gepubliceerd op 20/12/2025 door pascal B

5/5 Geverifieerde beoordeling

Nickel

Gepubliceerd op 09/10/2025 door Jean Claude B

5/5 Geverifieerde beoordeling

Bon produit de qualité

Gepubliceerd op 06/07/2023 door a a

16 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product kochten, kochten ook: