Champion N9YC bougie x10

CHAMPION
Referentie: CH-OE001T10
Leveranciersref.: OE001/T10

Prijs: € 24,60 Belasting inbegrepen
Op voorraad
Beschikbaar in de winkel (Montpellier)
Wordt morgen verzonden vanuit ons magazijn
Spaar 24 loyaliteitspunten
CO₂-voetafdruk: 0.11 kg CO₂

Champion N9YC bougie
Verkocht per : 10

CHAMPION is een lang gevestigde en zeer gerespecteerde fabrikant van ontstekingssystemen (bougies, spoelen, kabelbomen, enz.).
Een breed assortiment bougies voor verschillende toepassingen: originele vervangings-, tuning- en competitiemotoren.
Ze ontwerpen en produceren kaarsen met platina, iridium, koper en titanium elektroden, met enkelvoudige of meervoudige bodems.
Champion bougies zijn een uitstekende keuze voor je motor en bieden de hoogste kwaliteit en duurzaamheid.

Als je twijfels hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen met een van onze adviseurs.

à‰ elektrodenafstand (mm) : 0,9
Type aansluiting: M4/SAE
Draad: M14x1.25
Sleutelopening: 21
Bougie: 1-aarde elektrode
Bougie: met platte pakkingzitting
Schroefdraadlengte (mm): 19

Gelijkwaardigheid :
ALFA ROMEO: 46229251
BMW: 12121257513
BMW: 12121258158
BMW: 12121258973
BMW: 12121267485
BMW: 12121269333
BMW: 12121265595
BMW: 12121258159
BMW: 12121353673
BMW: 1212188234
BMW: 12129005914
BMW : 1265595
BMW: 12129055912
RUPS : 2W9486
CITROà'N : 5425202M
CITROà'N : 5417998
CITROà'N : 5425202
CITROà'N : 5425202H
CITROà'N : 5417998H
CITROà'N : 91517001
CITROà'N : 5417768
CITROà'N : 5417768H
CITROà'N : 5417769U
CITROà'N : 95619043
CITROà'N : 91517002
CITROà'N : 7826099300
CITROà'N : ZC9862093U
FIAT : 9FY
FIAT : 4401551
FIAT : 4401549
FIAT : 4359422
FIAT : 04NE
FIAT : 4359423
FIAT : 1L4J
FIAT: 71736275
FIAT : 7554420
FIAT : 7554421
FORD : 5099885
FORD : 1506415
HITACHI : L45PW11
HITACHI : L45PX
KUBOTA: 1307867716
KUBOTA: 1226867711
46229251
LAND ROVER : RTC3571
LAND ROVER : RTC3812
MERCEDES-BENZ: 0021591903
MERCEDES-BENZ: 0031594703
MERCEDES-BENZ: 0031594503
MERCEDES-BENZ: 0031592703
MERCEDES-BENZ: 0021591103
MERCEDES-BENZ: 1161599993
MERCEDES-BENZ: 0021591003
MERCEDES-BENZ: 1161590203
MERCEDES-BENZ: 0031591003
MERCEDES-BENZ: 1161590003
MERCEDES-BENZ: 0021596103
MERCEDES-BENZ : A0031594503
MERCEDES-BENZ: 0021594703
MERCEDES-BENZ: 0001596803
MERCEDES-BENZ: 0021593103
MERCEDES-BENZ: 0001591003
MERCEDES-BENZ: 0021593003
MERCEDES-BENZ: 0021592903
MERCEDES-BENZ: 0011599503
MERCEDES-BENZ: 0021592803
MERCEDES-BENZ: 0021592603
MERCEDES-BENZ: 0021592503
MERCEDES-BENZ: 0011598203
MERCEDES-BENZ: 0021592403
MERCEDES-BENZ: 0021592103
MERCEDES-BENZ: 0011598103
MERCEDES-BENZ: 0021592003
MITSUBISHI : MS851183
NISSAN : 22401W8916
NISSAN : 22401M7715
PEUGEOT : 596219
PEUGEOT : 596216
PEUGEOT : 596211
PEUGEOT : 596213
PEUGEOT : 596196
PEUGEOT : 596193
PEUGEOT : 596147
PEUGEOT : CP10
PEUGEOT : 596119
PEUGEOT : 596010
PEUGEOT: 9152106780
PEUGEOT: 9151700080
PEUGEOT: 9151400080
PEUGEOT : 5962A4
PEUGEOT : 596270
PEUGEOT : 596265
PEUGEOT : 596260
PEUGEOT : 596251
PEUGEOT : 596252
PORSCHE : 99917014690
PORSCHE : 99917014890
PORSCHE : 99917011990
PORSCHE : 99917012690
PORSCHE : 92809460203
RENAULT : 7701414105
RENAULT : 7751023082
RENAULT : 7701612290
RENAULT : 7701414023
RENAULT : 7701414025
RENAULT : 7701366903
RENAULT : 7701366539
RENAULT : 7701366516
RENAULT : 7701366269
RENAULT : 7701023080
RENAULT : 7700861472
RENAULT : 7701023079
RENAULT : 7700859967
RENAULT : 7700860235
RENAULT : 7700724821
RENAULT : 7700659130
RENAULT : 7700660006
RENAULT : 7700553622
RENAULT : 7700612290
RENAULT : 7700647272
RENAULT : 7700583895
RENAULT : 7700500000
RENAULT : 7700500012
SAAB : 8355007
SAAB : T40238921001
SAAB : T40238924005
ZETEL : FH91900002
ZITTING: 0003911398
TALBOT : G51756280
TALBOT: 0042904900
TALBOT: 0016508100
TALBOT: 0015797300
TALBOT: 0056613300
TALBOT: 0055354900
TOYOTA: 9091901083
VOLVO : 000057011
VOLVO : 463511
VOLVO : 1367526
VOLVO : 1306605
VOLVO : 1276056
VW : 101000034AA
VW : 101000006AC
VW : 101000002AB
VW : 101000000AB
VW : Z057142
VW : Z057056
VW : Z057011
VW : 191905452B
VW : 191905450N
VW : N01781342
VW : N0178211
VW : N01781333
VW : N01781340
VW : N01781320
VW : N01781326
VW : N01781258
VW : N01781319
VW : N01781219
VW : N01781230
VW : N01781236
VW : N01781227
VW : N01781151
VW : N01781166
VW : N01781178
VW : N01781163
VW : N01781131
VW : N01781139
VW : N01781127
VW : N01781128
VW : N01281236
VW : N01781121
VW: 000057011
ZUENDAPP: 28007142
ACDelco : C43CXLS
ACDelco : C42CXLS
ACDelco : 45XLS
ACDelco : 44XLS
ACDelco: 9500
ACDelco : 43XLS
ACDelco : 42XLS
ACDelco : 8501
ACDelco : 42CXLS
ACDelco : 418XLS
BERU: 00013357020001
BERU: Z76SB
BERU: Z76
BERU : Z62
BERU : Z61
BERU: Z11SB
BERU : Z11
BERU : 149DU
BERU : 147DU0
BERU : 147DU
BERU: 00013357140001
BOSCH : 0241235911
BOSCH : 0241235755
BOSCH : 0241235705
BOSCH : 0241235693
BOSCH : 0241235666
BOSCH : 0241235610
BOSCH w9DCO
BOSCH w9DC
BOSCH w8DC0
BOSCH w7DP
BOSCH w7DSR
BOSCH w7DCX
BOSCH w7DCO
BOSCH : 0241235602
BOSCH w7DC0
BOSCH w7DC
BOSCH w7D0
BOSCH w7D
BOSCH w6DP0
BOSCH w6DP
BOSCH w6D1
BOSCH w6D
BOSCH : 0241235563
BOSCH : 0241235103
BOSCH : W175T30
BOSCH : W175T27
BOSCH w125T30
BOSCH : 0241235102
BOSCH : 0241225556
BOSCH : N36
BOSCH : 0241225550
BOSCH : 0241225545
BOSCH : 0241225013
CHAMPION fE65PS
CHAMPION uN9Y
CHAMPION : OE001U04
CHAMPION : N9YCR17
CHAMPION : N9YCX
CHAMPION n8Y
CHAMPION n9Y
CHAMPION n8GY
CHAMPION n89Y
CHAMPION n89GY
CHAMPION n74C
CHAMPION n66Y
CHAMPION : N281YC
CHAMPION : N281YCT10
DENSO : D4
DENSO : W22ESL11
DENSO : W20EXU13
DENSO : W20EXU11
DENSO : W20EXU
DENSO : W20ETS
DENSO : W20ESL
DENSO : W20EPZU
DENSO : W20EPU
DENSO : W17EWU
DENSO : W20EP
DENSO : W16EP
DUCELLIER : 599314
DUCELLIER : 599306
DUCELLIER : 599304
DUCELLIER : 599252
DUCELLIER : 599250
EYQUEM : C62LS
EYQUEM : C52LS
EYQUEM : C30LS
EYQUEM : C32LS
EYQUEM : 550LS
EYQUEM : 75LS
EYQUEM : 750LS
OOGSCHADUW : 707LSX
EYQUEM : 600LS
LETRIKA : FE65PS
LETRIKA : FE65P
LETRIKA : FE55P
LETRIKA : FE45P
LETRIKA : SFE65PS
MAGNETI MARELLI: F7LC
MAGNETI MARELLI: CW7LP
MOPAR ONDERDELEN : 4106122
MOTORCRAFT : AG42
MOTORCRAFT : AG25
MOTORCRAFT : AG32
MOTORCRAFT : AG224
MOTORCRAFT : AG22C
MOTORCRAFT : AG22
NGK : 5637
NGK bU8ET
NGK : BP6EZ
NGK bP6EY
NGK : BP6EVG4
NGK bP6EV
NGK : BP6ESZ
NGK bP6ESVP4
NGK : BP6ES11
NGK bP6ES
NGK : BP6EKA
NGK bP6E
NGK : BP5EVX
NGK : BP5EVG4
NGK : BP5ESZ
NGK : BP5ESA
NGK bP5EAL11
NGK : BP5EAL
NGK bP4ES
NGK bP2E
NGK : 5411
NGK : 1091
NGK : 4691
NGK : 7811
NGK : 7727
NGK : 3137
NGK : 2285
NGK : 2175
NGK vLINE4
NGK : 7639
NGK : 7529
NGK : 6928
NGK : 6411
NGK : 6211
PAL: L5Y
PAL: L17YC
PAL: L15YC
PAL: L15Y
PRESTOLITE ELEKTRISCH : 14G32
PRESTOLITE ELEKTRISCH : 14G22
SEV-MARSAAL: 9U
SEV-MARCHAL: 5HA
SEV-MARCHAL : GT35H
SEV-MARCHAL : GT345HA
SEV-MARCHAL: GT345H
SEV-MARCHAL : GT34
UNIPART: GSP171
UNIPART: GSP163
UNIPART: GSP151
UNIPART: GSP4362
UNIPART : GSP2098
VALEO : 90H
VALEO : 8H
VALEO 84HB
VALEO : 84H
VALEO : 76HB
VALEO : 76H





Merk Model Motor Stroom Carrosseire Jaren
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) 155 Drie delen 02/1986 - 01/1990
GIULIA (105_) 1.6 T.I (105) 92 Drie delen 01/1962 - 12/1978
1.6 T.I. Super (105) 112 Drie delen 01/1963 - 12/1978
GIULIETTA Berlina 1.3 ti 65 Drie delen 01/1957 - 12/1960
74 Drie delen 01/1961 - 12/1962
SPIDER (105) 2000 131 Cabrio 01/1971 - 12/1977
SPIDER (115) 2000 120 Cabrio 01/1990 - 12/1993
2000 Veloce 126 Cabrio 01/1977 - 12/1993
ALPINA B10 (E34) 3.4 254 Drie delen 04/1988 - 12/1992
B11 (E32) 3.4 241 Drie delen 07/1987 - 09/1987
250 Drie delen 01/1987 - 09/1987
254 Drie delen 10/1987 - 12/1993
B9 (E28) 3.4 245 Drie delen 11/1981 - 12/1985
B9 Coupé (E24) 3.4 245 Coupé 07/1982 - 12/1985
C1 (E21) 2.3 170 Drie delen 03/1980 - 07/1983
C1 (E30) 2.3 170 Drie delen 08/1983 - 11/1985
C2 (E30) 2.5 185 Drie delen 07/1985 - 03/1988
ARO SPARTANA 1.2 54 Off-roadvoertuig met open carrosserie 01/1999 - 10/2006
ASTON MARTIN DB6 Coupé 4.0 286 Coupé 10/1964 - 12/1970
330 Coupé 10/1964 - 12/1970
DB6 Cabrio 4.0 286 Cabrio 10/1964 - 12/1970
DBS Coupé 4.0 286 Coupé 01/1966 - 12/1972
AUDI 60 1.5 55 Drie delen 09/1968 - 08/1972
75 1.7 75 Drie delen 09/1968 - 08/1972
100 (43, C2) 2.1 115 Drie delen 10/1977 - 07/1982
100 (C1) 1.6 85 Drie delen 01/1975 - 07/1976
1.8 80 Drie delen 11/1968 - 11/1971
85 Drie delen 09/1971 - 07/1974
90 Drie delen 11/1968 - 11/1971
100 Drie delen 10/1970 - 07/1976
100 Voor (43, C2) 2.1 115 Pauze 07/1977 - 02/1983
50 (86) 1.3 58 3/5 deuren 01/1977 - 07/1978
60 Variant 1.5 55 Pauze 09/1968 - 08/1972
65 Pauze 09/1968 - 08/1972
75 Variant 1.7 75 Pauze 09/1968 - 08/1972
80 (80, 82, B1) 1.5 85 Drie delen 05/1972 - 07/1976
1.6 72 Drie delen 01/1976 - 07/1978
80 (81, 85, B2) 1.6 70 Drie delen 08/1978 - 07/1981
75 Drie delen 08/1978 - 07/1986
2.2 115 Drie delen 10/1980 - 07/1983
80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.4 65 Drie delen 08/1986 - 07/1988
SNIJDEN (81, 85) 2.1 GT 107 Coupé 01/1981 - 07/1983
AUSTIN 1000-reeks MK II 1100 44 Speciale ontwikkelingen 01/1970 - 12/1974
1300 53 Speciale ontwikkelingen 01/1970 - 12/1974
1300 GT 68 Speciale ontwikkelingen 01/1970 - 12/1974
MAESTRO (XC) 1.3 63 3/5 deuren 03/1983 - 08/1985
1.6 MG 98 3/5 deuren 03/1983 - 08/1985
99 3/5 deuren 03/1983 - 08/1990
METRO 1.3 Turbo 90 3/5 deuren 10/1983 - 04/1990
MINI 1100 Speciaal 45 3/5 deuren 01/1976 - 08/1981
1275 GT 53 3/5 deuren 10/1969 - 08/1980
AUSTIN-HEALEY SPRITE MK.IV Cabrio 1.3 65 Cabrio 03/1966 - 10/1971
AUTOBIANCHI A 111 1.4 70 Drie delen 08/1969 - 11/1972
A 112 0.9 E 47 3/5 deuren 01/1973 - 12/1977
BMW 02 (E10) 1802 90 Drie delen 05/1971 - 07/1975
2002 100 Drie delen 02/1968 - 07/1975
1600 Ti 105 Drie delen 09/1967 - 11/1969
2002 Tii 130 Drie delen 05/1971 - 07/1975
2002 Turbo 170 Drie delen 01/1974 - 07/1975
02 Cabrio (E10) 2002 100 Cabrio 05/1971 - 07/1975
02 Touring (E6) 1802 90 Pauze 05/1971 - 07/1975
2002 100 Pauze 05/1971 - 07/1975
2002 Tii 130 Pauze 01/1971 - 07/1975
1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1500 80 Drie delen 09/1963 - 07/1966
1600 83 Drie delen 04/1964 - 04/1968
1800 90 Drie delen 07/1969 - 09/1971
2000 90 Drie delen 01/1970 - 11/1972
100 Drie delen 09/1968 - 07/1972
1800 Ti 110 Drie delen 10/1963 - 04/1968
1800 Ti (TISA) 131 Drie delen 10/1963 - 04/1968
2000 Tii 131 Drie delen 12/1969 - 07/1972
1600 GT Coupé 1.6 105 Coupé 10/1967 - 05/1969
2000-3.2 Coupé (E9) 2.5 CS 150 Coupé 09/1974 - 03/1976
2000 C/CA 101 Coupé 10/1965 - 06/1970
2000 CS 120 Coupé 10/1965 - 06/1970
2800 CS 170 Coupé 01/1969 - 04/1971
3.0 CS 180 Coupé 05/1971 - 03/1976
3.0 Csi 200 Coupé 07/1971 - 03/1976
3.2 CSL 206 Coupé 01/1974 - 12/1975
2500-3.3 (E3) 2500 150 Drie delen 10/1968 - 04/1977
2800 170 Drie delen 10/1968 - 07/1975
2.8 L 170 Drie delen 02/1975 - 04/1977
3.0 L 180 Drie delen 02/1975 - 04/1977
3.0 S 180 Drie delen 05/1971 - 04/1977
3.0 Si 194 Drie delen 10/1975 - 04/1977
200 Drie delen 07/1971 - 09/1975
3.2 Li 200 Drie delen 10/1975 - 04/1977
3.3 L 190 Drie delen 01/1974 - 09/1976
3 (E21) 315 75 Drie delen 03/1981 - 03/1984
316 90 Drie delen 08/1975 - 08/1980
318 98 Drie delen 08/1975 - 08/1980
320 109 Drie delen 08/1975 - 08/1977
318 i 105 Drie delen 11/1979 - 08/1982
320 i 125 Drie delen 06/1975 - 08/1982
320/6 122 Drie delen 09/1977 - 08/1982
323 i 143 Drie delen 01/1978 - 08/1982
3 (E30) 315 75 Drie delen 09/1982 - 12/1991
316 90 Drie delen 09/1982 - 12/1987
316 (Ecotronic) 90 Drie delen 09/1983 - 12/1990
316 i 102 Drie delen 08/1987 - 08/1988
318 i 102 Drie delen 12/1984 - 08/1988
105 Drie delen 09/1982 - 08/1987
320 i 125 Drie delen 09/1982 - 12/1985
129 Drie delen 12/1985 - 06/1991
323 i 139 Drie delen 09/1982 - 08/1983
150 Drie delen 09/1983 - 08/1986
325 i 170 Drie delen 12/1986 - 06/1991
171 Drie delen 09/1983 - 11/1989
325 i X 170 Drie delen 12/1986 - 08/1991
171 Drie delen 03/1986 - 12/1987
3 Cabrio (E30) 320 i 129 Cabrio 04/1986 - 10/1993
325 i 170 Cabrio 09/1987 - 10/1993
171 Cabrio 12/1985 - 12/1987
3 Touring (E30) 320 i 129 Pauze 01/1988 - 12/1991
325 i 170 Pauze 07/1987 - 03/1993
325 i X 170 Pauze 06/1988 - 10/1993
5 (E12) 520 115 Drie delen 08/1972 - 08/1977
525 146 Drie delen 08/1973 - 10/1976
150 Drie delen 08/1976 - 05/1981
528 165 Drie delen 01/1975 - 08/1977
170 Drie delen 01/1975 - 08/1977
518 i 102 Drie delen 08/1979 - 08/1981
125 Drie delen 08/1977 - 09/1979
520 i 125 Drie delen 10/1975 - 05/1977
131 Drie delen 08/1972 - 10/1975
520/6 122 Drie delen 09/1977 - 05/1981
528 i 177 Drie delen 04/1977 - 05/1981
184 Drie delen 04/1977 - 05/1981
M535 i 218 Drie delen 06/1980 - 08/1981
5 (E28) 518 90 Drie delen 06/1981 - 08/1984
518 i 102 Drie delen 09/1981 - 08/1984
105 Drie delen 09/1983 - 12/1987
520 i 125 Drie delen 06/1981 - 12/1987
129 Drie delen 08/1985 - 12/1987
525 e 129 Drie delen 12/1984 - 12/1987
525 i 150 Drie delen 06/1981 - 12/1987
528 i 184 Drie delen 06/1981 - 12/1987
535 i, M 535 i 185 Drie delen 01/1985 - 12/1987
192 Drie delen 01/1985 - 12/1987
218 Drie delen 01/1985 - 12/1987
5 (E34) 520 i 129 Drie delen 01/1988 - 08/1991
525 i 170 Drie delen 01/1988 - 08/1991
530 i 188 Drie delen 01/1988 - 08/1991
535 i 211 Drie delen 01/1988 - 09/1995
6 (E24) 628 CSi 184 Coupé 09/1979 - 08/1987
630 CS 184 Coupé 04/1976 - 08/1979
185 Coupé 04/1976 - 08/1979
633 CSi 197 Coupé 09/1978 - 08/1984
200 Coupé 04/1976 - 09/1978
635 CSi 185 Coupé 01/1985 - 05/1989
192 Coupé 04/1985 - 09/1990
211 Coupé 08/1987 - 05/1989
218 Coupé 06/1978 - 08/1988
7 (E23) 728 170 Drie delen 05/1977 - 08/1979
730 184 Drie delen 05/1977 - 08/1979
728 i 184 Drie delen 07/1978 - 08/1986
733 i 197 Drie delen 05/1977 - 08/1986
735 i 185 Drie delen 01/1985 - 08/1986
192 Drie delen 04/1985 - 08/1986
218 Drie delen 09/1979 - 08/1986
745 i 252 Drie delen 04/1980 - 04/1983
7 (E32) 730 i,iL 188 Drie delen 12/1986 - 09/1994
197 Drie delen 12/1986 - 09/1994
735 i,iL 211 Drie delen 09/1986 - 09/1992
220 Drie delen 09/1986 - 12/1987
Z1 2.5 170 Cabrio 06/1988 - 06/1991
BMW MOTORFIETS R 65 R 65 (248) 27 Motor 04/1985 - 06/1993
48 Motor 06/1985 - 10/1988
50 Motor 01/1981 - 09/1983
R 65 G/S (247E) 27 Motor 01/1980 - 09/1988
R 65 LS 50 Motor 03/1981 - 03/1985
R 75 R 75/5 (247) 50 Motor 08/1969 - 07/1973
R 80 R 80 G/S (247) 34 Motor 03/1980 - 09/1987
50 Motor 03/1980 - 09/1987
R 80 GS (247E) 34 Motor 03/1987 - 09/1990
50 Motor 01/1987 - 09/1990
R 80 GS Basis (247E) 50 Motor 01/1996 - 12/1996
R 80 GS Parijs Dakar (247E) 50 Motor 02/1990 - 12/1995
R 80 R (247E) 34 Motor 01/1991 - 09/1994
50 Motor 01/1991 - 09/1994
R 80 R Mystic (247E) 34 Motor 03/1994 - 03/1995
50 Motor 03/1994 - 03/1995
R 80 RT (247) 34 Motor 03/1984 - 11/1984
50 Motor 01/1982 - 11/1984
R 80 ST (247) 50 Motor 01/1982 - 09/1984
R 80/7 (247) 50 Motor 01/1977 - 09/1985
56 Motor 01/1977 - 09/1985
R 850 R 850 C 50 Motor 03/1999 - 12/2004
BOND TEAM Coupé 1300 GT 76 Coupé 01/1967 - 12/1970
EQUIPE Mk. II Coupé 2.0 GT 106 Coupé 01/1968 - 12/1971
EQUIPE Mk. II Cabrio 2.0 GT 106 Cabrio 01/1968 - 12/1971
CITROà'N C25 Bus/Autocar (280_, 290_) 1.8 E 69 Bus/Auto 07/1987 - 02/1994
2.0 84 Bus/Auto 02/1991 - 02/1994
2.0 E 79 Bus/Auto 09/1981 - 02/1994
C25 platformwagen/chassis (280_, 290_) 2.0 84 Truck/chassis 01/1987 - 03/1994
C25 Bestelwagen (280_, 290_) 2.0 84 Van 02/1991 - 03/1994
2.0 E 79 Van 09/1981 - 03/1994
SM 2.7 160 Coupé 04/1970 - 06/1972
2.7 Injectie 175 Coupé 06/1972 - 12/1974
2.9 Automatisch 182 Coupé 09/1973 - 12/1974
FIAT 125 (125_) 1.6 (TA) 90 Drie delen 07/1967 - 03/1974
128 Coupé (128_) 1.1 (AC 5) 65 Coupé 08/1975 - 02/1981
130 (130_) 2.9 140 Drie delen 06/1969 - 12/1971
160 Drie delen 10/1970 - 12/1971
3.2 (B) 165 Drie delen 12/1971 - 03/1978
130 Coupé 3.2 (BC) 165 Coupé 10/1971 - 03/1978
131 (131_) 1.3 Mirafiori 54 Drie delen 10/1974 - 09/1981
1.4 Mirafiori 70 Drie delen 11/1980 - 01/1984
1.6 (S) 75 Drie delen 10/1974 - 09/1981
131 Familiare/Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF) 54 Pauze 03/1975 - 12/1978
65 Pauze 03/1975 - 03/1982

5/5

Gebaseerd op 1 beoordelingen die aan een controle zijn onderworpen

Bekijk alle beoordelingen
  • 5 ★
    1
  • 4 ★
    0
  • 3 ★
    0
  • 2 ★
    0
  • 1 ★
    0
5/5 Geverifieerde beoordeling

Produit fiable

Gepubliceerd op 03/01/2024 door a a

16 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product kochten, kochten ook: