Sparco Master FIA kuipstoel 8855-2021
Beschrijving
Deze Sparco Master kuipstoel voldoet aan de strengere FIA 8855-2021 homologatie .
Deze kuipstoel is ontworpen om maximale veiligheid te bieden aan de coureur en is voorzien van schokabsorberend schuim in het hoofdgedeelte.
Voor extreem comfort tijdens het rijden is de stof antislip in het schouder- en zitgedeelte en zijn er kussens van traagschuim toegevoegd.
Met zijn hoge rugleuning wordt deze stoel aanbevolen voor rijders met een lengte tussen 1.75m en 1.95m.
Een geleider voor racenetten is geïntegreerd in de rugleuning van de stoel.
Deze stoel is goedgekeurd voor gebruik met 004919 zijbevestigingen (apart verkrijgbaar)
| Goedkeuring | Afmetingen (buitenkant) |
| 8855-2021 | |
| Compatibel HANS | - Totale hoogte |
| JA | 95.4cm |
| Materialen | - Schouderbreedte |
| Glasvezel | 61.2cm |
| Gewicht (ongeveer) | - Breedte lendensteun |
| 14kg (kuip) / 11,25kg (schaal) | NC |
| Kleur | - Buitenbreedte stoel |
| Zwart | 40cm breed |
| Harnas | - Totale lengte |
| 5 passen | 69.7cm |
| Bevestigingen | - Hellingshoek |
| Zijdelings (Type W) | NC |
Gegevensblad
- Type montage :
- Zijdelings
- Certificering :
- FIA 8855-2021
- Verstelbaar :
- Geen
- Stoelstructuur :
- Romp
- Gewicht in kg :
- 14
16 andere producten in dezelfde categorie:
-
Op voorraad
-
Op voorraad
- RECARO
Kuipstoel RECARO Sportster CS met Climate Pack - Dinamica Grey / Zwart kunstleer rechts
Prijs€ 2.112,00 incl. BTW -
- - € 118,80
- Pak
-
-
-
Op voorraad
-
-
- RECARO
Kuipstoel RECARO Sportster CS met universele zijairbag en klimaatpakket - Zwart leer
Prijs€ 3.360,00 incl. BTW -
Op voorraad
-
Op voorraad
- RECARO
Kuipstoel RECARO Sportster CS met universele zijairbag - Artista zwart / Nardo zwart rechts
Prijs€ 2.106,00 incl. BTW -
-
Op voorraad
- RECARO
Kuipstoel RECARO Sportster CS met universele zijairbag - Dinamica Black / Zwart kunstleer
Prijs€ 2.286,00 incl. BTW