Amortizor BILSTEIN B8 spate pentru Audi Q5 (8R) Quattro 11.08

BILSTEIN
Referință: BIL-24-145992
Cod furnizor: 24-145992

Preț: 157,00 € Include TVA
La comandă
Indisponibil în magazin (Montpellier)
În medie, în 30 zile.
Câștigați 157 puncte de fidelitate
Amprenta de carbon: 8.14 kg CO₂

Amortizoarele BILSTEIN B8 sunt special concepute pentru o utilizare dinamică și sportivă a modelului dvs. Audi Q5 (8R) Quattro 11.08. Acestea sunt proiectate să funcționeze perfect cu arcuri scurte, precum cele de la EIBACH. Reglajul lor îmbunătățește ținuta de drum și comportamentul dinamic al vehiculului, fără a sacrifica însă complet confortul. Acest model se montează pe puntea spate a modelului Audi Q5 (8R) Quattro 11.08.
Vândut la bucată



MarcăTipModelAnPreț
AudiA4 (8K) S4 quattro Avant fără suspensie electronică reglabilăS4 3.0 TSI10.08-spate
A4 (8K) S4 quattro fără suspensie electronică reglabilăS4 3.0Tsi10.08-spate
A4 (8K), inclusiv break și quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI cu cutie de viteze manuală, șasiu sport11.07-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard11.07-spate
A4 (8K5) Avant quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu sport4,08-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard4,08-spate
3.2 FSI Tiptronic, 3.0 TDI, șasiu sport4,08-spate
3.2 FSI Tiptronic, 3.0 TDI, șasiu standard4,08-spate
A4 (8K5) Față fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI cu cutie de viteze manuală, șasiu sport4,08-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze manuală, șasiu standard4,08-spate
2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 FSI, cutie de viteze automată, șasiu sport4,08-spate
2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 FSI, cutie automată, șasiu standard4,08-spate
A5 (8F7) Cabrio Quattro fără suspensie electronică reglabilă2.0 TFSI, 3.2 FSI, șasiu sport3,09-spate
2.0 TFSI, 3.2 FSI, șasiu standard3,09-spate
3.0 Tdi6,07–6,16spate
3.0 TDI șasiu sport, S56,07-6,16spate
A5 (8F7) Cabrio fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, șasiu sport3.09-spate
1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI, șasiu standard3,09-spate
2.7 Tdi, 3.2 Tfsi, șasiu sport3,09-spate
2.7 Tdi, 3.2 Fsi, șasiu standard3,09-spate
A5 (8T3) inclusiv Quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8T TFSI, 2.0TFSI, 2.0TDI, șasiu standard10.07-spate
1.8T TFSI, 2.0TFSI, șasiu sport10.07-spate
2.7 TDI, 3.2 FSI, 3.0 TDI, șasiu sport6,07-spate
2.7 TDI, 3.2 FSI, 3.0 TDI, șasiu standard6,07-spate
S5, RS56,07-spate
A5 (8TA) inclusiv Sportback Quattro fără suspensie electronică reglabilă1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TDI9.09-spate
2.7 TDI, 3.0 TDI, 3.2 TFSI9.09-spate
S59,09-spate
A6 (4G)2.0Tfsi, 2.0Tdi, 2.8Fsi, Șasiu sport, Cu excepția suspensiei pneumatice3,11-spate
2.0 TFSI, 2.0 TDI, 2.8 FSI, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3,11-spate
3.0Tdi, Șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TDI, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A6 (4G) Față2.0 TDI, 2.8 FSI, 3.0 TDI cu cutie de viteze mecanică, șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
2.0 TDI, 2.8 FSI, 3.0 TDI cu cutie de viteze manuală, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TDI cu cutie de viteze automată, șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TDI cu transmisie automată, șasiu standard, fără suspensie pneumatică3.11-spate
A6 (4G) față Quattro2.0 TFSI, șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
2.8 FSi, șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
2.8Fsi, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0Tfsi, 3.0Tdi, Șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TFSI, 3.0 TDI, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A6 (4G) Quattro2.8 FSI, Șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
2.8Fsi, Șasiu standard, fără suspensie pneumatică3.11-spate
3.0Tfsi, 3.0Tdi, Șasiu sport, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
3.0 TFSI, 3.0 TDI, Șasiu standard, cu excepția suspensiei pneumatice3.11-spate
A7 Sportback (4G)2.8 FSI, 2.8 FSI Quattro, 3.0 TDI, cu excepția suspensiei pneumatice11.10-spate
3.0TFSI Quattro, 3.0TDI Quattro, cu excepția suspensiei pneumatice11.10-spate
Q5 (8R) Quattro2.0 TFSI, 2.0 TDI11.08spate
3.0 Tdi, 3.2 Fsi11.08spate

16 alte produse din aceeași categorie: