Amortizor BILSTEIN B4 față dreapta pentru Hyundai i30 (FD) 10.07 - 11.11

BILSTEIN
Referință: BIL-22-196347
Cod furnizor: 22-196347

Preț: 143,00 € Include TVA
La comandă
Indisponibil în magazin (Montpellier)
În medie, în 30 zile.
Câștigați 143 puncte de fidelitate
Amprenta de carbon: 7.48 kg CO₂

Amortizorul BILSTEIN B4 este identic cu cel montat din fabrică pe Hyundai i30 (FD) 10.07 - 11.11, dar beneficiază de fiabilitatea, durata de viață și expertiza BILSTEIN.
Acest model se montează pe roata din față dreapta a modelului Hyundai i30 (FD) 10.07 - 11.11
Vândut la bucată



MarcăTipModelAnPreț
Hyundaii30 (FD)1.4, 1.610.07 - 11.11față dreapta
2,0, 1,6 CRDi, 2,0 CRDi10.07 - 11.11față dreapta
i30 (FDH)1,4, 1,63,09–față dreapta
2,0, 1,6 CRDi, 2,0 CRDi3,09-față dreapta
i30 (GDH)1.4, 1.6, 1.6T-GDI5,12-față dreapta
1.4CRDI, 1.6GDI5.12-față dreapta
i30 (GDH) SW break1.4, 1.65.12-față dreapta
1.4 CRDI, 1.6 GDI5,12-față dreapta
i30 CW (break) (FD)1.4, 1.62,08-față dreapta
2,0, 1,6 CRDi, 2,0 CRDi2,08-față dreapta
i30 CW (break) (FDH)1.4, 1.63,09-față dreapta
2,0, 1,6 CRDi, 2,0 CRDi3,09-față dreapta

16 alte produse din aceeași categorie: