# Sparco Grit polo

> Comfortabel en netjes, deze Sparco Grit polo van stretch katoen is perfect voor dagelijks gebruik in de werkplaats, in de winkel of in het dagelijks leven...

- URL: https://www.gt2i.com/nl/mechanische-kleding/208318-sparco-grit-polo.html
- Reference: BTL0007B0
- Price: € 18,00
- Brand: SPARCO TEAMWORK

## Combinations

- Grootte: L, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.L): € 18,00, in stock
- Grootte: M, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.M): € 18,00, in stock
- Grootte: S, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.S): € 18,00, in stock
- Grootte: XL, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.XL): € 18,00, in stock
- Grootte: XS, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.XS): € 18,00, in stock
- Grootte: XXL, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.XXL): € 18,00, in stock
- Grootte: 3XL, Kleur: Grijs (Reference: BTL0007B0.G.3XL): € 18,00, in stock
- Grootte: L, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.L): € 18,00, in stock
- Grootte: M, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.M): € 18,00, in stock
- Grootte: S, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.S): € 18,00, in stock
- Grootte: XL, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.XL): € 18,00, in stock
- Grootte: XS, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.XS): € 18,00, in stock
- Grootte: XXL, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.XXL): € 18,00, in stock
- Grootte: 3XL, Kleur: Marineblauw (Reference: BTL0007B0.BM.3XL): € 18,00, in stock

## Description

Deze Sparco Grit polo van stretchkatoen is comfortabel en netjes en perfect voor dagelijks gebruik in de werkplaats, winkel of onderweg. 
Het is gemaakt van katoenjersey met een vleugje elastaan voor extra bewegingsvrijheid. 
De geribde kraag zorgt voor een strakke, duurzame afwerking, ideaal voor veelzijdige werkkleding. 
 De stof combineert katoen en spandex om het ademende vermogen en de zachtheid van katoen te behouden, de flexibiliteit en het comfort in beweging te verbeteren en na verloop van tijd een betere pasvorm te bieden

Technische specificaties 

Norm: EN ISO 13688:2022 PBM-categorie: Cat. 1 
Materiaal: stretch katoen jersey 
Gramgewicht: 160 g/m² 
Samenstelling: 98% katoen / 2% spandex

## Features

- Soort product: Polo
- Geslacht: Unisex
- Leeftijd: Volwassen
- Eerste woordsoort: Polo
