# Sparco K-Pole kartlaarzen

> Voor een leuke, kleurrijke look heeft Sparco dit paar K-POLE kartschoenen gemaakt in een mix van donkere en flitsende kleuren, verkrijgbaar in verschillende versies om een gevarieerde keuze te bieden en een breed scala aan coureurs tevreden te stellen. De ex ...

- URL: https://www.gt2i.com/nl/kartschoenen-sparco/124189-sparco-k-pole-kartlaarzen.html
- Reference: 001269
- Price: € 87,30
- Regular price: € 97,00
- Brand: SPARCO

## Combinations

- Grootte: 48, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.48): € 87,30, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.35): € 87,30, out of stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.37): € 87,30, out of stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.40): € 87,30, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.46): € 87,30, in stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.47): € 87,30, out of stock
- Grootte: 48, Kleur: Zwart (Reference: 001269.N.48): € 87,30, out of stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.35): € 87,30, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.37): € 87,30, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.40): € 87,30, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.46): € 87,30, out of stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.47): € 87,30, in stock
- Grootte: 48, Kleur: Zwart/Blauw (Reference: 001269.NB.48): € 87,30, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.35): € 87,30, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.37): € 87,30, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.40): € 87,30, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.46): € 87,30, in stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.47): € 87,30, in stock
- Grootte: 48, Kleur: Zwart/Geel (Reference: 001269.NJ.48): € 87,30, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.35): € 87,30, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.37): € 87,30, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.40): € 87,30, out of stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.46): € 87,30, in stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.47): € 87,30, in stock
- Grootte: 48, Kleur: Zwart/oranje (Reference: 001269.NO.48): € 87,30, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.35): € 87,30, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.37): € 87,30, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.40): € 87,30, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.46): € 87,30, in stock
- Grootte: 47, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.47): € 87,30, out of stock
- Grootte: 48, Kleur: Rood/Wit (Reference: 001269.RBL.48): € 87,30, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.35): € 87,30, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.36): € 87,30, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.37): € 87,30, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.38): € 87,30, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.39): € 87,30, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.40): € 87,30, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.41): € 87,30, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.42): € 87,30, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.43): € 87,30, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.44): € 87,30, in stock
- Grootte: 45, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.45): € 87,30, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.46): € 87,30, out of stock
- Grootte: 47, Kleur: Blauw/Wit (Reference: 001269.BBL.47): € 87,30, out of stock

## Description

Voor een leuke, kleurrijke look heeft Sparco dit paar K-POLE kartschoenen gemaakt in een combinatie van donkere en flitsende kleuren, verkrijgbaar in verschillende versies om een gevarieerde keuze te bieden en een breed scala aan rijders tevreden te stellen. 
De veters zijn plat en dun aan de buitenkant, met een binneninzet voor zijdelingse versteviging.

Qua grip is de binnenzool anatomisch ontworpen en de buitenzool is gemaakt van natuurlijk rubber met verschillende griptexturen voor een beter pedaalgevoel.

Ook verkrijgbaar in een kinderversie: 001269E

## Features

- Type sluiting: Veters
- Leeftijd: Volwassen
