# Alpinestars Tech-1 K Start V2 Laarzen

> De Alpinestars Tech-1 K Start V2 laars heeft een voorvoetprofiel, een achillespeeskraagontwerp, laserperforaties voor ventilatie en een versterkte buitenhiel. De laars is gemaakt van duurzaam microvezel en is ontworpen om gemakkelijk te dragen ...

- URL: https://www.gt2i.com/nl/alpinestars-karting-laarzen/139990-alpinestars-tech-1-k-start-v2-laarzen-8059175931147.html
- Reference: AL-2711521
- Price: € 109,95
- Brand: ALPINESTARS

## Combinations

- Grootte: 34, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.34): € 109,95, in stock
- Grootte: 35, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.35): € 109,95, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.36): € 109,95, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.37): € 109,95, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.38): € 109,95, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.39): € 109,95, out of stock
- Grootte: 40, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.40): € 109,95, in stock
- Grootte: 40,5, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.40,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.41): € 109,95, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.42): € 109,95, in stock
- Grootte: 42,5, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.42,5): € 109,95, out of stock
- Grootte: 43, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.43): € 109,95, in stock
- Grootte: 43,5, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.43,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.44): € 109,95, in stock
- Grootte: 45,5, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.45,5): € 109,95, out of stock
- Grootte: 46, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.46): € 109,95, in stock
- Grootte: 47, Kleur: Wit/Zwart/Geel (Reference: AL-2711521.BNJ.47): € 109,95, out of stock
- Grootte: 34, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.34): € 109,95, out of stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.35): € 109,95, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.36): € 109,95, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.37): € 109,95, in stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.38): € 109,95, out of stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.39): € 109,95, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.40): € 109,95, out of stock
- Grootte: 40,5, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.40,5): € 109,95, out of stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.41): € 109,95, out of stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.42): € 109,95, in stock
- Grootte: 42,5, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.42,5): € 109,95, out of stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.43): € 109,95, out of stock
- Grootte: 43,5, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.43,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.44): € 109,95, in stock
- Grootte: 45,5, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.45,5): € 109,95, out of stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.46): € 109,95, out of stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart (Reference: AL-2711521.N.47): € 109,95, out of stock
- Grootte: 34, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.34): € 109,95, out of stock
- Grootte: 35, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.35): € 109,95, in stock
- Grootte: 36, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.36): € 109,95, in stock
- Grootte: 37, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.37): € 109,95, out of stock
- Grootte: 38, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.38): € 109,95, in stock
- Grootte: 39, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.39): € 109,95, in stock
- Grootte: 40, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.40): € 109,95, in stock
- Grootte: 40,5, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.40,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 41, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.41): € 109,95, in stock
- Grootte: 42, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.42): € 109,95, in stock
- Grootte: 42,5, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.42,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 43, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.43): € 109,95, in stock
- Grootte: 43,5, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.43,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 44, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.44): € 109,95, in stock
- Grootte: 45,5, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.45,5): € 109,95, in stock
- Grootte: 46, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.46): € 109,95, out of stock
- Grootte: 47, Kleur: Zwart/oranje (Reference: AL-2711521.NO.47): € 109,95, in stock

## Description

Met een voorvoetprofiel, achillespeeskraagontwerp, laserperforaties voor ventilatie en een versterkte buitenhiel is de Alpinestars Tech-1 K Start V2 laars gemaakt van duurzame, lichtgewicht microvezel voor optimale bescherming, comfort en prestaties.

Kenmerken:

 - Speciaal ontworpen en ontwikkeld voor de belasting die gepaard gaat met karten.
 - Duurzaam bovenwerk van microvezel voor minder gewicht, meer comfort en slijtvastheid.
 - Geïntegreerde structuur bestaande uit geperforeerde microvezels en een zachte binnenvoering voor een hoog niveau van comfort en ademend vermogen.
 - Elegant profiel volgt de anatomie van de voet voor een goede pasvorm en superieure prestaties.
 - Strategisch geplaatste perforatiezones voor een betere warmteafvoer en maximale ventilatie.
 - Nitrilrubberen kraagvulling voor extra comfort en minder gewicht.
 - Traditioneel symmetrisch vetersysteem voor een pasvorm op maat en een veilige sluiting.
 - Alle graphics zijn geprint voor aanzienlijke gewichtsbesparing.
 - Lichtgewicht micro-poreuze vulling rond de hiel en inlegzool voor extra comfort.
 - Alpinestars hielcontreur heeft een ergonomische polypropyleen structuur met meerdere componenten - voor ondersteuning, bescherming en stabiliteit - en een geïntegreerde vlamvertragende PU hak voor extra comfort.
 - Compacte lichtgewicht rubberen buitenzool met getextureerd gripoppervlak en verbeterde pedaalgevoeligheid tijdens het hardlopen.
 - Extern rubber in de achterhiel voor verbeterde weerstand en bescherming tegen schuren.

## Features

- Soort product: Kartschoenen
- Geslacht: Unisex
- Leeftijd: Volwassen
- Eerste woordsoort: Laarzen
- Maat: 43,5
- Maat: 34
- Maat: 45,5
- Maat: 42
- Maat: 37
- Maat: 38
- Maat: 39
- Maat: 40
- Maat: 41
- Maat: 43
- Maat: 44
- Maat: 46
- Maat: 47
- Maat: 36
- Maat: 35
- Maat: 40,5
- Maat: 42,5
